Porovnanie infúznych fliaš 4

Porovnanie najlepších infúznych fliaš

Ak sa snažíte zvýšiť denný príjem vody, infúzna fľaša je vynikajúcou voľbou. Vďaka nej si budete môcť vychutnať vodu s lahodnou ovocnou príchuťou. To vám uľahčí každodenné pitie dostatočného množstva vody, aby ste zostali zdraví a hydratovaní.

Pred výberom je potrebné zvážiť niekoľko kľúčových vlastností a porovnať jednotlivé výrobky. Po prvé, uistite sa, že ste si vybrali fľašu, ktorá pojme dostatok vody, aby ste ju nemuseli neustále dopĺňať.

Venujte pozornosť materiálu, z ktorého je fľaša a jej komponenty vyrobené. Uistite sa, že ste si vybrali výrobok, ktorý sa dobre udrží. Uistite sa tiež, že viečko je pevne uzavreté, aby sa zabránilo úniku.

A nakoniec, keďže tento výrobok budete používať veľmi často, vyberte si možnosť, ktorá je vo farbe, ktorá sa vám páči. Vďaka tomu si svoj nový infuzér zamilujete ešte viac. Tu je teda pre vás porovnanie infúznych fliaš podľa mojich kritérií výberu.

Výber infúznej dózy

Samozrejme, všetky infúzne banky uvedené nižšie obsahujú mechanizmus na napúšťanie vody prírodnou chuťou, ale materiály sa líšia, takže sa oplatí pozrieť sa na možnosti podrobnejšie, aby ste si vybrali svoju dokonalú infúznu banku.

Plast bez obsahu BPA: Plast je ľahký a odolnejší ako sklo, takže je solídnou voľbou na každodenné použitie a šport. Niektoré fľaše na vodu je možné umývať aj v umývačke riadu. Okrem toho sú plastové fľaše na vodu spravidla cenovo najdostupnejšie. Hoci mnohé plasty obsahujú BPA (chemická látka, ktorá môže mať negatívny vplyv na hormóny), vždy si skontrolujte použité materiály.

V skle: Tento materiál, ktorý prirodzene neobsahuje BPA, sa často považuje za najbezpečnejší pre opakovane použiteľné fľaše na vodu. Najmä borosilikátové sklo je ešte menej náchylné na toxíny ako bežné sklo a je tiež odolnejšie voči nárazom, takže je menej pravdepodobné, že sa rozbije.

+  Jednoduché a účinné spôsoby, ako prežívať radosť vo svojom živote

Ďalšou výhodou je, že sklo je zvyčajne možné umývať v umývačke riadu. Sklo je však stále menej odolné ako plast alebo nehrdzavejúca oceľ, takže to pravdepodobne nie je fľaša na zaváranie, ktorú si budete chcieť vziať na aktivity s vysokou záťažou.

Nerezová oceľ: Neuveriteľne odolná a prirodzene bez BPA, nerezová oceľ je skvelou voľbou pre turistov, cyklistov a všetky ostatné typy outdoorových nadšencov. Tieto typy fliaš na vodu bývajú najlepšie na udržanie horúcich nápojov horúcich a studených nápojov rovnako studených.

Porovnanie infúznych fliaš 2

Výber fliaš na zaváranie

1. Borosilikátová sklenená nálevová fľaša

Táto nálevová fľaša z borosilikátového skla s čajovým filtrom z nehrdzavejúcej ocele je od spoločnosti MIU COLOR a má objem 700 ml. K dispozícii je mnoho farieb podľa vášho vkusu. Fľaše MIU COLOR sa vyrábajú ručne.

Neobsahujú BPA, olovo a iné toxické chemikálie, takže si môžete byť istí, že tieto fľaše sú zdravé nielen pre vás, ale aj pre našu planétu.

2. Fľaša na ovocný nálev

Do tejto fľaše na ovocný nálev môžete umiestniť akékoľvek sezónne ovocie, ktoré si želáte. Robustný O-krúžok tejto fľaše je navrhnutý tak, aby bol vodotesný.

Môžete si byť istí, že táto infúzna fľaša nespôsobí únik, keď ju vložíte do batohu alebo kabelky. Jej kapacita je 1000 ml.

3. Infúzna fľaša a izolované vrecko

Hľadáte štýlovú a dizajnovú infúznu fľašu? Táto fľaša na vodu je pre vás s možnosťou výberu rôznych farieb. Dodáva sa aj s izolovaným vreckom, takže môžete nosiť horúci alebo studený nápoj a udržiavať ho v ideálnej teplote, keď ste na cestách.

Inovatívny dvojcestný filter z nehrdzavejúcej ocele je ideálny na prípravu horúceho a studeného čaju, studenej kávy a ovocnej infúznej vody.

4. Flakón s infuzérom z nehrdzavejúcej ocele

Materiály použité na výrobu tejto rozkošnej fľaše na vodu sú borosilikátové sklo, nerezová oceľ, polypropylén, neoprén a bambusové drevo. Má objem 500 ml a jej rozmery sú 7 x 25,5 cm. Súčasťou balenia je sitko z nehrdzavejúcej ocele.

+  Mali by ste piť balenú vodu alebo vodu z vodovodu ?

Môžete ho použiť ako filter na čajové vrecúško alebo na lúhovanie citróna, jahôd, malín, kivi atď… Obal vám umožní ľahko prenášať fľašu s čajníkom na výlet, športovanie, turistiku alebo aj do kancelárie či domov.

Porovnanie infúznych fliaš

5. Infúzna fľaša proti kondenzácii

Často je ťažké zostať hydratovaný počas celého dňa, a preto sú infúzne fľaše ideálnym spôsobom, ako spojiť príjemné s užitočným…

Každý deň si môžete uvariť čaj alebo ovocie podľa svojej chuti. Táto antikondenzačná infúzna fľaša neobsahuje BPA, čo zaručuje bezpečné a dlhodobé používanie.

6. Fľaša s infuzérom a odnímateľnou gélovou guľôčkou

Plastová fľaša s infuzérom Willceal od spoločnosti Tritan je vyrobená z vysoko kvalitného, potravinárskeho, ekologického a nerozbitného recyklovateľného plastu. Nevznikajú žiadne plastové pachy ani pachute.

A čo je najdôležitejšie, neuvoľňujú sa z nej chemické látky, ktoré môžu ovplyvniť hormóny vášho tela ako z väčšiny plastových fliaš na vodu. Je 100 % bez BPA a uzáver má systém proti úniku.

7. Infúzna banka s rukoväťou na prenášanie

Záparná fľaša značky CampTeck má objem 1 liter. Pre dosiahnutie maximálnej chuti sa odporúča lúhovať ovocie alebo zeleninu 15 – 20 minút a uchovávať v chladničke. Táto fľaša má veľkú výlevku a veľký košík na infúziu.

Všetko sa dá ľahko umyť a vďaka integrovanému držadlu na prenášanie sa ľahko prenáša. Táto fľaša na vodu je skvelou alternatívou k šumivým nápojom alebo ovocným šťavám a udrží vás zdravo hydratovaných počas celého dňa.

Porovnanie infúznych fliaš 3

Čo je to infúzna fľaša na vodu?

Umožňuje vám prirodzene ochutiť vodu pomocou skutočných potravín. Má samostatnú vnútornú priehradku, do ktorej môžete vložiť ovocie, bylinky alebo iné produkty, aby voda mohla preberať chute, ktoré vydávajú. Zabraňuje tiež tomu, aby sa do vody pri pití dostali kúsky ovocia alebo malé kúsky byliniek.

+  8 rastlín s úžasnými anxiolytickými a relaxačnými účinkami !

Ako dlho vydrží voda s ovocnou náplňou v chladničke dobrá?

Nalievaná voda by mala v chladničke vydržať približne tri dni. Musíte sa však uistiť, že ovocie z fľaše vyberiete do štyroch hodín, aby sa príliš nerozložilo a nedalo jej nepríjemnú chuť.

Je voda s ovocnou náplňou pre vás dobrá? »

Pre dobré zdravie je nevyhnutné piť každý deň dostatok vody. Jej napustenie ovocím môže zlepšiť jej chuť, vďaka čomu bude jednoduchšie zabezpečiť jej dostatočný príjem.

Keď pijete infúznu vodu, môže vám to pomôcť kontrolovať chuť do jedla a vyhnúť sa prejedaniu. Výber určitého ovocia, ktoré pridávate do vody, môže mať aj ďalšie výhody. Napríklad pridanie citróna vám môže pomôcť mať hladšiu pleť.

Môžete na zalievanie vody použiť mrazené ovocie?

Môžete použiť mrazené ovocie, ale zvyčajne je lepšie použiť čerstvé ovocie. Čerstvé ovocie dodá vašej vode lepšiu chuť a nerozkladá sa tak rýchlo ako mrazené ovocie.

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Kozmetika zo slizu slimáka: naozaj účinná ?

Ďalšie

Dokážete nájsť vtáka za menej ako 10 sekúnd? Len veľmi málo ľudí to robí…

novinky : Novinky