Znamenie zverokruhu

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný horoskop?

Aké je vaše znamenie zverokruhu ?

Či už ste Baran, Baran, Býk, Blíženec, Rak, Lev, Panna, Váhy, Škorpión, Strelec, Kozoro, Vodnár alebo Ryby, váš denný horoskop vám poskytne cenné rady a prehľad o tom, čo vás čaká. Pripravte sa na to, čo si pre vás hviezdy pripravili dnes!  ( Kliknutím sem získate zajtrajší horoskop )

Baran: 21. marec – 20. apríl

Baran horoskop
Horoskop Baran dnes

Baranom odporúčame využiť tento týždeň na to, aby si dokázali presadiť svoje nápady a sny. Môžu byť kreatívni a odvážni, čo im pomôže dosiahnuť požadované ciele. Ich energia a dynamickosť bude odmenená úspechom. Musia však byť trpezliví a nenechať sa vyviesť z miery. Vďaka tomu dosiahnu veľkú radosť a potešenie.

TrendyDétails
Farbačervená
Šťastné čísla5, 8, 16, 24, 27, 37, 38, 43, 50, 51
Najlepšia kompatibilita sStrelec, Lev, Vodnár
KameneSmaragdová. Ružový kremeň. Zelený nefrit.

Býk: 21. apríl – 21. máj

Horoskop Býk
Horoskop Býk dnes

Dnes sa Vám bude dariť. Budete mať veľkú energiu a budete schopní dosiahnuť veľa. Svojim vytrvalostným prístupom dosiahnete veľa úspechov. Radi budete čerpať zo svojej vnútornej sily, ktorá Vám pomôže vyrovnať sa so všetkými ťažkosťami. Vyhnete sa stresu a začnete sa tešiť z malých radostí života. Vaše konanie bude mať pozitívne účinky na Vašu budúcnosť.

TrendyDétails
Farbasúvisí s farbami prírody, konkrétne so zelenou a hnedou.
Šťastné čísla4, 5, 8, 10, 11, 22, 23, 34, 37, 45, 46
Najlepšia kompatibilita sŠkorpión, Panna a Ryby
KameneSmaragdová. Ružový kremeň. Zelený nefrit.

Blíženci: 22. mája – 21. júna

Blíženci horoskop
Horoskop Blíženci dnes

Dnes sa vám bude dariť. Uvidíte svetlo na konci tunela, čo vás obohatí. Ak sa budete držať svojich zámerov a sústredíte sa na ciele, dosiahnete úspech. Bude to veľký deň pre vás, pretože sa vaše túžby začnú napĺňať. Budete mať silu a energiu, aby ste dosiahli svoje ciele. Budete mať priateľov, ktorí vám budú vždy oporou. Váš život bude plný radosti a úspechov.

TrendyDétails
Farbažltá
Šťastné čísla6, 9, 11, 19, 25, 34, 35, 47, 60
Najlepšia kompatibilita sBaran, Strelec, Vodnár
KameneCelestín, achát, lazurit, akvamarín, jantár, smaragd.

Rak: 22. jún – 22. júl

Horoskop Rak
Horoskop Rak dnes

Rakom odporúčam, aby využili svoju kreativitu a nebojácne sa postavili všetkým výzvam, ktoré im život prináša. Ak budú veriť svojim schopnostiam a budú vytrvalo pracovať, dosiahnu požadované výsledky. Dnešný deň je ideálny na to, aby ste sa venovali činnostiam, ktoré vás bavia a napĺňajú. Vďaka vášmu citlivému prístupu dosiahnete všetky ciele.

TrendyDétails
Farbabiela, strieborná, čierna a modrá
Šťastné čísla3, 4, 7, 8, 10, 21, 28, 29, 31, 47, 48, 50
Najlepšia kompatibilita sRyby a Škorpión
Kameneopál, mesačný kameň a ruženín.

Lev: 23. júla – 22. augusta

Lev horoskop
Horoskop Lev dnes

Lvi dnes môžu očakávať veľa pozitívnych zmien. Majú skvelý vplyv na ľudí vo svojom okolí, preto by mali využiť svoju iniciatívu a podporu. Ich rozhodnutia budú krokom vpred, pretože dokážu získať presvedčivé argumenty a profesionálne výsledky. Majú veľkú silu a výdrž, čo im pomôže dosiahnuť svoje ciele. Ak budú pracovať na tom, čo ich napĺňa, úspech a šťastie príde.

TrendyDétails
Farbažltá, oranžová a červená
Šťastné čísla1, 2, 3, 4, 17, 18, 37, 44
Najlepšia kompatibilita sBaran a Strelec
KameneHeliotit (alebo slnečný kameň), karneol, rubín, citrín, tigrie oko Ružový kremeň

Panna: 23. august – 22. september

Horoskop Panna
Horoskop Panna dnes

Panna, v tento mesiac budete mať veľa šťastia. Budeš mať veľa úspechov v oblasti pracovných príležitostí, ako aj v osobných vzťahoch. Budete mať veľa energie, takže to bude úžasný mesiac na dosiahnutie ďalších cieľov. Užite si tento mesiac, je to skvelá príležitosť na rozvíjanie svojej schopnosti. Urobte si čas na oddych a relaxáciu, a nezabudnite si užívať každú chvíľu.

TrendyDétails
Farbabéžová
Šťastné čísla4, 9, 16, 17, 22, 26, 38, 41
Najlepšia kompatibilita sRak, Škorpión a Ryby
KameneMalachit, ružový kremeň, jantár, ametyst, turmalín, zelený nefrit, zafír.

Váhy: 23. september – 22. október

 Váhy horoskop
Horoskop Váhy dnes

Váhy, dnes bude pre vás úspešný deň. Nebojte sa vyjadriť svoj názor a stať sa inšpiráciou pre ostatných. Užite si príležitosti, ktoré vám život ponúka. Nezabudnite na svoje ciele a preukážte, že máte silu ich dosiahnuť. Zabudnite na minulosť a choďte ďalej. Dnes máte skvelú príležitosť na to, aby ste unikli svojim starostiam. Užite si to a užite si tento deň.

TrendyDétails
Farbasvetlomodrá
Šťastné čísla6, 7, 9, 26, 30, 35, 38, 43, 53
Najlepšia kompatibilita sBlíženci, Vodnár, Váhy
KameneAmetrín, akvamarín, avanturín, krvavý kameň, nefrit, kunzit, lazurit, lepidolit, mahagónový obsidián, mesačný kameň, peridot, dymový kremeň, tigrie oko, karneol, ohnivý achát

Škorpión: 23. október – 22. november

Horoskop škorpión
Horoskop škorpión dnes

Škorpiónom sa bude dariť v oblasti pracovných vzťahov. Čaká ich zisk nových znalostí a zručností, čo im pomôže posunúť sa ďalej. Vzťahy so spolupracovníkmi budú úspešné. Ich biznis nápady a inovatívne myšlienky budú mať úspech. Ich energia a schopnosť vyvinúť náročné úsilie ich privedú k úspechu. Bude to pre nich veľmi úspešný mesiac.

TrendyDétails
Farbačierna
Šťastné čísla3, 4, 10, 13, 15, 17, 19, 41, 49
Najlepšia kompatibilita sRak, Baran, Býk, Panna a Ryby
KameneOnyx, granát, karneol, akvamarín, ružový kremeň, lazurit

Strelec: 23. november – 21. december

Horoskop Strelec
Horoskop Strelec dnes

Strelec dostane tento mesiac veľa šťastia a príležitostí. Tvrdá práca a odhodlanie prinesú vynikajúce výsledky. Bude cítiť podporu svojej rodiny a príbuzných, čo mu pomôže prekonať akékoľvek prekážky. Pozitívna energia okolo neho vytvorí silný základ pre nové začiatky a víťazstvá. Šťastie bude prítomné v každom rozhodnutí.

TrendyDétails
FarbaFialová
Šťastné čísla1, 5, 6, 8, 10, 22, 29, 30, 33, 37, 43, 44
Najlepšia kompatibilita sLev, Býk, Vodnár, Váhy, Baran a Blíženci
KameneTyrkys, ametyst, lazurit, sodalit, topás, ruženín

Kozoroh: 22. december – 20. január

Horoskop Kozoroh
Horoskop Kozoroh dnes

Kozorohom sa tohto obdobia bude dariť vďaka ich silnej vôli a trpezlivosti. Čakajú ich príjemné prekvapenia, ktoré im vytvoria nové príležitosti a možnosti. Budú mať veľa energie a dobrú náladu. Budú vedieť správne investovať svoje úsilie do svojich cieľov a bude to mať pozitívny vplyv na ich kariéru. Dúfajme, že sa im podarí využiť tieto príležitosti a dosiahnuť svoje sny.

TrendyDétails
FarbaHnedá
Šťastné čísla7, 10, 17, 18, 21, 24, 36, 49, 59
Najlepšia kompatibilita sBýk, Panna a Ryby
KameneObsidián, ruženín, citrín, malachit, hematit, granát

Vodnár: 21. januára – 19. februára

Vodnár horoskop
Horoskop Vodnár dnes

Vodnári dostanú počas tohto obdobia veľa príležitostí pre rast osobnej sebavedomosti. Vynaložené úsilie im prinesie ovocie a zároveň vytvoria dobré základy pre budúcnosť. Budú mať veľa príležitostí pre stretnutia s novými ľuďmi, ktorí ich budú inšpirovať a pomôžu im odhaliť nové možnosti. Ich osobné záujmy zažiaria a môžu prežiť kreatívnu fázu.

TrendyDétails
FarbaNočná modrá
Šťastné čísla3, 5, 6, 11, 19, 35, 40
Najlepšia kompatibilita sBlíženci, Váhy
KameneSodalit, citrín, ruženín, lazurit a ametyst

Ryby: 20. február – 20. marec

 Ryby horoskop
Horoskop Ryby dnes

Ryby, toto je vaša doba. Vaše srdce bude plné lásky a pokoju. Zistíte, že sa vám oplatí vykročiť zo svojej komfortnej zóny a pohnúť sa smerom dopredu. Uvidíte veľa pozitívnych výsledkov. Užite si chvíle, kedy budete mať pocit, že ste na vrchole sveta. Nenechajte si ujsť šancu na prebudenie nových skúseností a objavenie nových možností. Všetko, čo pre to urobíte, bude mať zmysel.

TrendyDétails
FarbaTyrkysová
Šťastné čísla3, 8, 17, 19, 24, 33, 35, 38, 44, 46
Najlepšia kompatibilita sLev, Strelec, Váhy
Kamenerubín, zafír, koral, jadeit, ametyst, tyrkys, platina

Ako sa určuje horoskop?

Slnečné znamenia

V astrológii sa všetko určuje podľa zverokruhu. Zverokruh sa skladá z veľkého kruhu, ktorý sa nazýva Slnko. V rámci slnka sa nachádza pásmo, ktoré obsahuje 12 domov. Každý dom je rozdelený na rovných 30 stupňov a každému domu je priradené slnečné znamenie: Baran, Býk a Blíženci. Pre každé slnečné znamenie sú určené horoskopy. Slnečné znamenie sa určuje podľa dátumu narodenia. Preto je pri takmer každom znamení v horoskope uvedený zoznam dátumov narodenia, ktorý udáva, ktoré slnečné znamenie platí pre ktoré narodeniny. Celkovo existuje 12 slnečných znamení: tri ohnivé znamenia, tri zemské znamenia, tri vzdušné znamenia a tri vodné znamenia.

Planéty

V domoch zverokruhu sa pohybujú planéty, Slnko a Mesiac. Každé znamenie zverokruhu a každá planéta majú určité vlastnosti. Napríklad Neptún je temný a náladový, zatiaľ čo Venuša je celá o láske. Býk je považovaný za býka, Váhy sú nerozhodné. Každá planéta pôsobí na každé znamenie iným spôsobom v dôsledku týchto rozdielov v temperamente.

Ak sa napríklad bojovná planéta Mars ocitne v dome nežných Rýb, Rybám možno povieme, aby sa v tomto období vyhýbali konfrontáciám alebo si dávali pozor na konflikty. Ak však Mars putuje do domu agresívneho Barana, ktorému vládne Mars, Baranovi možno povieme, že sa v tomto období cíti dosť silný, a preto mu poradíme, aby požiadal o zvýšenie platu, hľadal novú kariéru alebo opustil zlý vzťah. Každá planéta, ktorá v súčasnosti nejakým spôsobom ovplyvňuje slnečné znamenie, je najviac zodpovedná za ovplyvnenie celého horoskopu. To zahŕňa každú planétu, ktorá sa blíži k domu, každú planétu, ktorá sa pohybuje v dome, alebo dokonca planéty, ktoré sa nachádzajú na opačnej strane zverokruhu. Všetky tieto pohyby majú vplyv na horoskop.

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Organický BB krém, ako si vybrať správny krém na tvár?

Ďalšie

Neúspešné make-upy: čo si myslíte o premenách plechoviek s farbou?

novinky : Ezoterika

Čo je lekársky intuitív?

Lekársky intuitív je alternatívny lekár, ktorý využíva svoje intuitívne schopnosti na nájdenie základnej príčiny fyzického alebo