obrázok mačky

Čo vo vás tento obraz vzbudzuje?

Fantastický, neočakávaný a nezmyselný, tento obrázok určite upútal vašu pozornosť. Nebudeme vás žiadať, aby ste našli chybu v obmedzenom čase. Namiesto toho vás vyzveme, aby ste sa naň pozreli a znovu sa spojili sami so sebou. Táto malá hra vás má vlastne odrezať od každodenného života, aby vás počúvala. Ak sa ponoríte do tejto kresby, nenecháte sa ovplyvniť médiami ani okolím.

Sami so svojou predstavivosťou a spontánnosťou budete musieť len počúvať svoje pocity a interpretovať ich, ak sa chcete o sebe dozvedieť viac. Čo cítite pri pohľade na tento obrázok? Zdieľanie, riziko, zábava, bohatstvo?

Alebo vás možno poznačila atmosféra kresby. Priťahuje vás, alebo sa od nej chcete čo najskôr dostať preč? Tí nápaditejší majú pravdepodobne predstavu o histórii týchto netypických postáv.

V každom prípade by ste mali vedieť, že čokoľvek si myslíte o týchto veľkých mačkách hrajúcich karty, nie je len výplodom vašej fantázie. Vaša osobnosť, túžby, životné skúsenosti a aktuálne rozpoloženie ovplyvňujú vaše pocity. Je na vás, aby ste ich interpretovali a lepšie spoznali sami seba.

+  Dokážete nájsť usmievajúcu sa tvár za menej ako 10 sekúnd ?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Prečo odstraňovať make-up pomocou kokosového oleja?

Ďalšie

Výber najlepšieho odlakovača na nechty

novinky : Zábava