Dokážete nájsť vtáka za menej ako 10 sekúnd

Dokážete nájsť vtáka za menej ako 10 sekúnd? Len veľmi málo ľudí to robí…

Chcete si dať malú vizuálnu výzvu? Potom sa o nič neochudobňujte. Táto hra vám zaberie len minútu a ešte menej, ak sa vám podarí prekonať rekord! Princíp je jednoduchý, vtáka na nasledujúcom obrázku musíte spoznať za menej ako 10 sekúnd. Mnoho používateľov internetu už skúsilo svoje šťastie a len málo z nich uspelo… Takže je na vás, aby ste sa hrali!

Na splnenie tejto úlohy využijete svoje pozorovacie schopnosti. Možno prekvapíte sami seba a nájdete skryté zviera v rekordne krátkom čase. Tak či onak, zažijete zábavný čas, ktorý vám umožní uniknúť z každodennej rutiny. A ak sa vám tento druh hry páči, neváhajte si ju zahrať znova, len čo budete mať trochu voľného času. Takto si len posilníte svoje pozorovacie schopnosti.

Teraz vám už len môžeme popriať veľa šťastia. Pred hraním sa nepozerajte na riešenie! Ak sa sústredíte na obrázok, máte veľkú šancu nájsť skrytého vtáka. Ak nie, nebuďte sklamaní. Podobne ako mnoho iných pozorovacích hier na internete, aj táto výzva vyzerá jednoducho, ale vôbec nie je.

Riešenie:

 

+  Máte 15 sekúnd na to, aby ste našli usmievajúcu sa tvár na tomto obrázku

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Porovnanie najlepších infúznych fliaš

Ďalšie

Prečo odstraňovať make-up pomocou kokosového oleja?

novinky : Zábava