odlakovaca na nechty 2

Výber najlepšieho odlakovača na nechty

Tak veľmi neznášam odstraňovanie laku na nechty, že vždy, keď si robím manikúru, nechávam ho celé týždne rozpadávať sa do zabudnutia, až nakoniec zoberiem namočenú vatovú tyčinku, aby som napravila škody.

A gélový lak na nechty?

Na ten zabudnite. Raz som to nechala tak dlho, že som sa pokúsila vytvoriť úplne nový trend napoly nalakovaných nechtov tým, že som nechala lak odrastať.

Časť problému spočíva v tom, že som nikdy nenašla odlakovač na nechty, ktorý by mi vyhovoval. Vždy som si v obchode kúpila najlacnejšiu obrovskú fľašu acetónu.

V skutočnosti však existuje veľa možností, acetón alebo nie, obrúsky alebo uzávery, ošetrujúce prípravky určené na obnovu nechtov alebo jednoduchšie prípravky určené na túto prácu.

Ak to všetko znie príliš zložito, som tu, aby som vám pomohol. Preskúmala som najlepšie odstraňovače laku na nechty, aby ste mohli nájsť presne to, čo hľadáte, a prestali si ničiť svoje drahocenné nechty.

Porovnanie odstraňovačov laku na nechty

V zásade existujú dva typy odlakovačov na nechty: acetónové a neacetónové. Väčšina značiek ponúka oba typy odlakovačov na nechty, čo je zvyčajne uvedené na etikete.

Oba typy obsahujú rozpúšťadlo (napríklad acetón), ktoré funguje tak, že rozpúšťa tvrdý film, ktorý na nechtoch zanechali zložky laku. Laky na nechty obsahujú zložky, ako sú živice, zmäkčovadlá, filmotvorné látky a farebné pigmenty.

Všetky tieto zložky pomáhajú vytvoriť krásnu, rovnomernú vrstvu laku, ktorá rýchlo a rovnomerne zasychá. Problémom je, že tieto zložky sa nedajú tak ľahko odstrániť.

Acetón je veľmi silné rozpúšťadlo a najlepšie funguje na odstraňovanie laku. Je však aj veľmi drsný, pretože odstraňuje veľa prirodzených olejov z pokožky.

V skutočnosti niekedy vaša pokožka vyzerá naozaj bielo, ak ste na ňu použili príliš veľa acetónu. To znamená, že ste si vysušili pokožku.

+  Ktorú farbu na rúž ? Naše tipy na výber vhodnej farby na Valentína !

Neacetónové odstraňovače používajú menej agresívne rozpúšťadlá, ako je etylacetát, izopropylalkohol a propylénkarbonát. Dokonca aj odstraňovače laku na nechty označené ako « prírodné » alebo « organické » používajú rozpúšťadlo, ale nie acetón.

Pridávajú sa do nich aj zvlhčujúce látky, ako je glycerín, panthenol a sója, aby sa minimalizoval vysušujúci účinok.

Tieto prípravky však nerozpúšťajú vrstvu laku tak účinne, takže na odstránenie starého laku budete musieť vynaložiť väčšie úsilie.

Nižšie uvádzam porovnanie najlepších odstraňovačov, ktoré môžete zvážiť.

Hovorím tu hlavne o bezacetónových odlakovačoch na základné laky na nechty a kompletné porovnanie odlakovačov na odstraňovanie semipermanentných a gélových lakov nájdete v druhom článku.

Výber odlakovačov na nechty

1. Odlakovač na nechty bez acetónu s arganovým olejom

Tento šetrný odstraňovač laku na nechty s arganovým olejom neobsahuje acetón a vyživuje nechty od spoločnosti HASNA PARIS.

Jediným gestom lak z vašich nechtov odletí a dá voľný priebeh vašej fantázii pri novej manikúre alebo pedikúre!

Jeho zloženie chráni a obnovuje vaše nechty, kožičky a nechty sú bezchybné, pretože arganový olej zanecháva ľahký mastný film, ktorý nechty hydratuje.

2. Zázračný odstraňovač bez vaty

Zázračný odstraňovač značky Bourjois okamžite odstraňuje lak na nechty a bez vaty!

Je dermatologicky testovaný, neobsahuje acetón ani parabény a má ľahkú bobuľovú a vanilkovú vôňu.

Tento zázračný odlakovač odstráni všetky stopy laku z akýchkoľvek vašich nechtov už za 1 sekundu.

3. Peggy Sage Jemný odstraňovač laku na nechty

Tento 200 ml odlakovač na nechty od Peggy Sage neobsahuje acetón a parabény.

Je to lacný a účinný odstraňovač laku na nechty.

4. Jemný odstraňovač

Laboratóriá Diadermine vyvinuli jemný odstraňovač laku na nechty, ktorý účinne odstraňuje lak na nechty a zároveň sa stará aj o citlivé a krehké nechty, a to všetko za veľmi nízku cenu.

+  Nail art : niekoľko jednoduchých vzorov, ktoré si môžete urobiť doma. Budete mať krásne nechty, s ktorými zažiarite !

Vďaka zloženiu bez acetónu sú vaše nechty a kožička dokonale vyčistené a dobre ošetrené.

5. Profesionálny bezacetónový odstraňovač laku na nechty

Ak si nechty upravujete veľmi pravidelne, možno bude najlepšie investovať s 1 litrové balenie odlakovača na nechty.

Tento profesionálny kvalitný odlakovač na nechty (s príjemnou jahodovou vôňou) sa dodáva s rolkou 500 vysoko absorpčných 13-vrstvových celulózových vankúšikov bez žmolkov a fľašou s rozprašovačom.

Tento výrobok neobsahuje acetón.

6. Odstraňovač vitamínov bez acetónu

Tento bezacetónový odlakovač od spoločnosti Timely účinne odstraňuje stopy laku na nechty a zároveň chráni pokožku v okolí nechtov.

Vďaka vitamínom E a A, hodvábnym proteínom a ricínovému oleju, ktoré posilňujú nechty a hydratujú pokožku okolo nich, získate nádherné nechty.

Má tiež jemnú a príjemnú vôňu.

7. Hojivé odstraňovače diskov

Na rýchle použitie alebo na nosenie v toaletnej taške je tento odstraňovač laku na nechty vo forme disku ideálny na všetky vaše cesty.

Tento odstraňovač laku na nechty neobsahuje acetón a dodá vašim nechtom lesk bez toho, aby ich vysušil. Balenie obsahuje 30 diskov na odlakovanie nechtov.

odlakovaca na nechty

Ako si doma vyrobiť odlakovač na nechty

Ako si doma vyrobiť odlakovač na nechty? Stačí vám na to len rýchly výlet do kuchyne!

Mnohé ženy radšej nepoužívajú odlakovače na nechty na báze acetónu, pretože môžu obsahovať chemikálie, ktoré môžu vysušiť kožičku a spôsobiť podráždenie alebo vysušenie pokožky.

Ak hľadáte prirodzenejší spôsob odstránenia laku na nechty bez použitia acetónu, tu sú dva (veľmi jednoduché!) recepty na výrobu odlakovača na nechty doma…

Odlakovač na nechty s octom a citrónom

1. Keď skombinujete ocot a citrón dohromady, ľahko odstránite lak na nechty! Všetko, čo potrebujete, je citrón, vyžmýkaný a zmiešaný s trochou octu. Do zmesi v malej miske vložte končeky prstov a nechajte ich pôsobiť asi 20 sekúnd.

+  Aloe Vera: jej prirodzené výhody pre krásu

2. Hneď po vybratí rúk zo zmesi octu a citróna si nechty utrite vatou a lak na nechty bude v okamihu preč.

3. Umyte si ruky teplou vodou, aby ste odstránili prebytočný ocot a citrón.

Ak vám dôjde citrón, môžete použiť akýkoľvek citrusový plod, napríklad pomaranče.

Ďalším spôsobom, ako si doma vyrobiť odlakovač na nechty, je namočiť ruky do horúcej vody na približne 3-6 minút, kým lak nezmäkne a nezačne praskať.

Potom vyberte nechty z horúcej vody a rozkrojte citrón na polovicu. Potrite si citrón o nechty a lak na nechty okamžite zmizne.

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Čo vo vás tento obraz vzbudzuje?

Ďalšie

Denný Horoskop na Zajtra: Zajtrajšie Horoskopy

novinky : Krása