podväzkový pás

Ako nosiť štýlový podväzkový pás na očarujúcu noc ?

Podväzkový pás patrí do kategórie nemravnej spodnej bielizne.

Táto ženská spodná bielizeň je nevyhnutnosťou, ak chcete zdôrazniť svoju zmyselnosť.

Je to tiež účinná zbraň zvádzania na rande.

Jeho hlavnou výhodou je, že pod šatami alebo priliehavou sukňou nezanecháva žiadne stopy.

V tomto sprievodcovi vám ukážeme, ako ju nosiť štýlovo, ak sa chystáte na očarujúcu noc so svojou polovičkou.

Pôvod podväzkového pásu

Podväzkový pás vytvoril v roku 1876 Féréol Dedieu. Prvý model má podobu pásu, na ktorom sú pripevnené štyri elastické stuhy. Tie sú ukončené viazankami. Nepríťažlivé a nie veľmi pohodlné, mali tendenciu blokovať krvný obeh, čo spôsobovalo opuchy dolných končatín.

Až v roku 1890 získal podväzkový pás svoj šľachtický titul. A po roku 1930 sa stal doplnkom, ktorý si vyberali radodajné ženy. Dámy z vyššej spoločnosti od neho upustili, pretože táto ženská bielizeň sa v ich očiach stala vulgárnym doplnkom.

V 70. rokoch 20. storočia prinavrátila podväzkový pás do módy návrhárka Chantal Thomassová. Dnes sa z neho stala očarujúca a sexy spodná bielizeň, ktorú zbožňujú ženy, ktoré sa rady obliekajú elegantne.

 

podväzkový pás 2

 

Úvod do podväzkového pásu

Skôr než si objednáte podväzkový pás, vedzte, že táto spodná bielizeň má dve zložky:

  • Podväzkový pás je zložený z dvoch častí:

   • podväzkový pás a podväzkový pás.

   • pás, ktorý sa nosí v páse alebo na bokoch;
   • podmienky pripevnené k pásu, ktoré budú držať pančuchy.

Podväzkový pás s nízkym pásom je určený pre ženy, ktoré si chcú predĺžiť poprsie. Model s vysokým pásom zase dokáže stlačiť vypuklé brucho a zdokonaliť nohy. Je ideálny pre plnoštíhle ženy, ktoré chcú nosiť sexy spodnú bielizeň. Je to dokonalý doplnok na zakrytie kriviek.

Podväzkové pásy sa vyrábajú v mnohých vzoroch, veľkostiach, farbách a materiáloch. Najobľúbenejšie sú tie z čipky alebo kože. Priehľadnosť prvého z nich alebo provokatívna stránka druhého vám môžu spríjemniť intenzívne chvíle počas očarujúcej noci.

+  Nedostatok spánku, nespavosť : vaša tvár prezrádza zlú noc ? Dodajte jej silu pomocou týchto tipov pre krásu

podväzkový pás 3

Kedy a ako nosiť podväzkový pás

Tieto dve otázky sa často objavujú, keď sa hovorí o podväzkových pásoch.

Kedy si obliecť podväzkový pás?

Podväzkový pás možno nosiť denne. Je veľmi praktický, ak plánujete nosiť priliehavé oblečenie. Výborne sa bude hodiť pod krátke šaty alebo sexi sukňu. Môžete si ho osvojiť aj na romantické večery alebo noci.

Podväzkový pás: ako si ho obliecť

Existujú dva spôsoby, ako si podväzkový pás obliecť.

Na jednej strane si ho môžete obliecť pod nohavičky. Je to praktické riešenie, keď musíte ísť na toaletu. Na druhej strane ho môžete nosiť aj na nohavičkách, aby vám podväzky neprekážali.

Ak chcete zažiť očarujúcu noc, pri obliekaní podväzkového pásu postupujte správne. Najprv si pás nasaďte na miesto a uistite sa, že je bezpečne upevnený.

Potom si oblečte pančuchy a umiestnite viazanie. Podväzky si upravte tak, aby boli pohodlné. Mali by ste ich pohodlne nosiť celý deň alebo večer a predovšetkým mať voľnosť pohybu.

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Denný krém: postupujte podľa nášho kompletného sprievodcu

Ďalšie

Ako môžem účinne bojovať proti začervenaniu pokožky?

novinky : Krása