Neúspešné make-upy: čo si myslíte o premenách plechoviek s farbou?

Líčenie môže byť hrozivou zbraňou na skrášlenie tváre, pretože ju môže úplne skresliť. Zlý výber produktu a/alebo zlá aplikácia a je to: skončíte s nevydareným make-upom! A to, že ste hviezda, ešte neznamená, že ste v bezpečí: celebrity sa niekedy veľmi snažia dosiahnuť úplne nepodarený make-up.

Ako sa vyhnúť katastrofe pri líčení

Nevydarené líčenie nešetrí nikoho, dokonca ani hviezdy. Či už ide o zle zvolený make-up alebo príliš krikľavú farbu, nie je ničím výnimočným vidieť ženy a iné celebrity na sociálnych sieťach, na ulici alebo na televíznych obrazovkách s úplne nepodareným mejkapom.

Príliš bledý podklad, príliš tmavý púder, príliš červený rúž, príliš lesklé očné tiene… alebo dokonca roztečená maskara či rozsypaný rúž – niekedy stačí málo, aby ste skončili s katastrofálnym vzhľadom. A nezabudnite, že nanesenie rúžu nemá spôsobiť, že budete vyzerať ako snapchatový filter!

Pýtate sa, ako sa teda vyhnúť katastrofe? Našťastie existuje niekoľko pravidiel, ktoré treba dodržiavať, aby ste sa vyhli nepodarenému líčeniu. Okrem výberu produktov, ktoré sa hodia k vášmu tónu pleti, je vhodné zohľadniť aj príležitosť, na ktorú sa líčite. V neposlednom rade je pre dokonalý výsledok nevyhnutná dobrá aplikácia. To znamená vyhnúť sa nadmernému líčeniu očí a pier. Ako neustále kričia časopisy o kráse, buď oči, alebo ústa, ale nie oboje! Napriek tomu sú mnohé hviezdy prichytené pri prílišnom líčení. To naozaj nešetrí nikoho, dokonca ani vkusné herečky ako Nathalie Portman alebo Catherine Zeta-Jones.
Prehnali ste to s rúžom? Cieľom je vyhnúť sa klaunskému efektu alebo prílišnému opáleniu. Na to použite vreckovku alebo vatu na zotretie prebytku. Ak nemáte po ruke vreckovku alebo vatu, zotrite trochu púdru a podľa možnosti sa vyhnite efektu zlepeného líčka. Ideálne je samozrejme odstrániť make-up a začať odznova.

+  Mäkké nohy vďaka týmto 4 tipom. Ponáhľajte sa a vyskúšajte ich ! Zamilujete si ich !

Efekt očí sa zmenil na úplnú katastrofu? Ak chcete opraviť očné linky, vezmite si vatový tampón, jeden koniec namočte do odličovača a prejdite ním od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Potom použite druhý koniec na vysušenie linky.

Zliepa sa vám maskara? Ak chcete získať plnšie a dlhšie riasy bez toho, aby ste museli všetko odstraňovať, vezmite starú, čistú kefku (preto je dôležité mať vždy v zásuvke starú riasenku) a odstráňte prebytočnú riasenku. Ak nemáte po ruke nič, dokonca ani vreckovku, na odstránenie prebytočnej maskary, očistite kefku, ako najlepšie viete, a robte ľahké cik-caky od korienkov ku končekom rias, aby ste ich čo najviac rozotreli.

Stáva sa vám, že máte na zuboch vždy rúž? Vložte si medzi pery vreckovku a stlačte ich k sebe. Nemajte nič po ruke, postačí vám ukazovák!

Dodržiavaním týchto niekoľkých pravidiel sa ľahko vyhnete tomu, aby ste sa premenili na plechovku farby. Nezabúdajte teda venovať čas starostlivému výberu a aplikácii svojich líčidiel, aby bol výsledok naozaj dokonalý.

Som nadšenec pre krásu, líčenie a módu. Rada sa delím o svoje tipy a triky. Rada vyhľadávam najnovšie trendy a najlepšie techniky, aby ste boli krásna!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Horoskop na dnes

Ďalšie

Duchovné prebudenie: Preskúmanie cesty k osvieteniu

novinky : Krása