Organický BB krém, ako si vybrať správny krém na tvár?

Na dokonalú a zjednotenú pleť, či už ide o svetlú alebo matnú pleť, pre vás Styl’Bio vybral ten najlepší BB krém; je vyrobený výlučne z prírodných zložiek.

Vedeli ste, že? Iniciálky BB znamenajú « Blemish Balm », v preklade z nemčiny do francúzštiny to znamená « Baume proti nedokonalostiam ».

Všetko o organickom BB kréme

Organický BB krém ponúka kozmetické ošetrenie zamerané na skrášlenie pleti a zároveň využíva blahodarné vlastnosti prírodných zložiek na zachovanie zdravia epidermy.

Organický krém s viacerými účinkami

Bio BB krém alebo balzam proti nedokonalostiam je tónovací korekčný krém, ktorý dávkuje niekoľko účinkov:

  • Koriguje a maskuje nedokonalosti
  • Vyrovnáva a rozjasňuje pleť
  • Hydratuje pleť
  • Chráni epidermis pred vonkajšími vplyvmi

Aký organický bb krém si vybrať

Prírodné zložky pre skutočnú účinnosť a výhody

Organický BB krém sa spolieha na účinné látky pochádzajúce z prírodných surovín, ktoré ponúkajú účinné pôsobenie a zároveň rešpektujú rovnováhu epidermy.

Organická aloe vera je zložka so silnou hydratačnou silou. Táto vysoko výživná rastlina obsahuje aminokyseliny, minerály a vitamíny, ktoré jej dodávajú mnohé prospešné vlastnosti. Prítomnosť aloe vera v organickom BB kréme dodáva tomuto prípravku starostlivosti o pleť vysokú úroveň hydratačných, upokojujúcich a regeneračných vlastností. Okrem toho aloe vera rýchlo preniká do pokožky bez toho, aby na nej zanechávala pocit mastnoty, a jej sťahujúce účinky sťahujú póry na rozdiel od bežných BB krémov, ktoré ich rozširujú a upchávajú, čo vedie k vzniku čiernych bodiek a akné.

Tradičné BB krémy tým, že upchávajú póry pokožky, zabraňujú jej dýchaniu, čím negatívne ovplyvňujú zdravie kožných buniek. Organický BB krém zachováva zdravie buniek výberom prírodných nekomedogénnych zložiek.

Pokiaľ ide o ochranný účinok organického BB krému, je zaručený na dvoch úrovniach. Organický rastlinný glycerín zachováva celistvosť hydrolipidického filmu epidermy, takže chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi a obmedzuje riziko dehydratácie. Ochranný faktor proti slnečnému žiareniu na úrovni 10 poskytujú minerálne slnečné filtre bez škodlivých nanočastíc pre epidermis, na rozdiel od klasických BB krémov.

Na to, aby pleť získala žiarivý vzhľad a skutočnú pevnosť, musí byť dostatočne vyživená a schopná zachovať si svoju pružnosť. Vďaka tomu je ešte odolnejšia voči vonkajším vplyvom. Organický BB krém sa pri plnení týchto funkcií spolieha na výťažok z rias. Táto prírodná zložka totiž vyživuje pleť do hĺbky a podporuje tvorbu kolagénu, bielkoviny, ktorá zaručuje pružnosť a pevnosť pleti.

+  Pohľad do histórie Nigelly

 

Žiarivá a zachovaná pleť každý deň

Bio BB krém sa dodáva v dvoch špecifických zloženiach pre tmavú a svetlú pleť. Pri každodennom používaní ponúka tento výrobok na starostlivosť o pleť žiarivú pleť a dokonale rovnomerné sfarbenie pleti pri zachovaní dobrej hydratácie počas celého dňa.

Každé ráno naneste na tvár zvnútra von pomocou prstov alebo špeciálnej hubky množstvo zodpovedajúce kvapke krému, aby ste vymazali nedokonalosti a zjednotili pleť. Budete sa tak tešiť zo žiarivej pleti a zároveň si zachováte jej rovnováhu.

Krém BB: čo to je?

Od roku 2010 na ne európske ženy prisahajú. Reč je o BB krémoch, kozmetických prípravkoch preslávených svojou schopnosťou nahradiť až 5 produktov používaných denne.

BBlb krém vznikol v Európe, ale tento trend sa začal v Kórei

Na internete sa na niektorých stránkach uvádza, že BB krém má kórejský pôvod. Je to sčasti nepravdivé. Tento koncept sa zrodil v 60. rokoch 20. storočia v Nemecku z iniciatívy Christine Schrammekovej, ktorá chcela vyvinúť výrobok určený na ochranu, hydratáciu a zjednotenie pokožky žien, ktoré podstúpili plastickú operáciu. Úspechu konceptu však bránila hrúbka výrobku a náročnosť jeho používania a rozotierania. Kórejský dermatológ však túto koncepciu vynašiel nanovo. Tento odborník si uvedomoval príťažlivosť tejto myšlienky vo svojej krajine a vyvinul krém s rovnakými základnými princípmi, ale tenší, ľahší a jednoduchší na použitie. Od 80. rokov 20. storočia mal BB krém veľký úspech nielen v Kórei, ale aj v Japonsku a Číne. Až nedávno sa začal vyvážať do Spojených štátov a neskôr sa dostal aj na európsku pôdu.

Všetko v jednom

Iniciálky BB sú len skrátenou formou « Blemish Balm », čo v Moliérovom jazyku znamená « balzam na škvrny ». BB krém sa od svojich « tradičných » konkurentov líši tým, že v jednom výrobku spája niekoľko účinkov. Môže sa používať ako výrobok na starostlivosť o pleť aj ako make-up. V prvom prípade sa používa na hydratáciu, upokojenie a zjednotenie pleti a ochranu pred UV žiarením. Okrem toho je to impozantný prípravok proti vráskam a škvrnám. V druhom prípade BB krém dôsledným a prirodzeným spôsobom zakrýva škvrny, čím umožňuje mať rovnomernú a žiarivú pleť. Okrem toho je to vynikajúci hydratačný výrobok.

+  Ako zistím svoj typ pleti?

Všetky typy pleti, dokonca aj krehká a aknózna, môžu využívať všetky výhody tohto konceptu tak v make-upe, ako aj v fundácii. Stačí nájsť ten správny výrobok a dodržiavať odporúčania na jeho aplikáciu, aby ste dosiahli požadované účinky.

Použitie BB krému je veľmi jednoduché

Aplikácia BB krému si vyžaduje najprv hydratáciu pleti klasickým hydratačným krémom. Následne je potrebné naniesť kvapku na chrbát ruky, aby sa textúra zahriala, a až potom ju rozotrieť na tvár ako hydratačný krém. Prípadne sa môžete rozhodnúť pre aplikáciu pomocou štetca alebo hubky, aby ste zabezpečili rovnomerný výsledok.

Ľudia s malým počtom nedokonalostí môžu zostať pri BB kréme alebo ho doplniť popraškom púdru, aby dosiahli požadovaný efekt vznešenej pleti. Na druhej strane, ostatní majú na výber medzi BB krémom s väčším krytím a krémom s menším krytím, ktorý sa však používa ako podkladová báza.

Na odlíčenie stačí klasický postup. Prípadne to možno urobiť pomocou odličovacieho oleja a čistiacej peny.

Kúpiť organický BB krém

Podporujeme vám objaviť našu ponuku BB krémov tu. Neváhajte nám poskytnúť svoj názor. Všetky naše výrobky sú pred predajom testované tímom a tento BB krém tiež.

BB krém, pre tých, ktorí sa neradi líčia

Aj keď tento výrobok na starostlivosť o pleť vznikol len nedávno, v súčasnosti sa považuje za veľmi zaujímavé riešenie pre ženy, ktoré nechcú používať podkladový krém. Tento krém je ideálny pre ženy, ktoré chcú vyrovnať svoju pleť a zbaviť sa drobných nedokonalostí. Väčšina jeho používateliek si ho osvojuje, aby sa zbavila účinkov make-upu. Majú pocit, že make-up je príliš viditeľný a neprirodzený. Na druhej strane sa niektoré obracajú na BB krém, aby unikli pocitu alebo dojmu, že celý deň nosia masku.

+  Ako sa vykonáva diagnostika kože?

Ak je výhodou a zvláštnosťou tohto výrobku, má schopnosť korigovať drobné nedostatky pleti bez vyššie uvedených nepríjemností. Výsledok je vždy uspokojivý, pretože na pleti nie je vidieť žiadny efekt make-upu a zaručuje oveľa transparentnejší vzhľad. BB krém má jednoznačné výhody oproti tónovanému hydratačnému krému alebo podkladovej báze. Veľký rozdiel spočíva v tom, že tieto bežné produkty starostlivosti o pleť umožňujú pleť zamaskovať, zatiaľ čo ju « odhaľujú ».

Krém BB nie je pre každú ženu…

Tento výrobok na starostlivosť o pleť je teda o krok vpred pred podkladovým krémom. Hoci sú však jeho výhody nesporné, je dôležité pochopiť, že nie je pre každú ženu. Samozrejme, tie, ktoré dávajú prednosť celoplošnému krytiu, v tom nevidia zmysel. Obracajú sa teda skôr k bežným podkladovým krémom.

Na druhej strane sa krém neodporúča tým, ktorí majú vážnejšie škvrny alebo závažné nedokonalosti na tvári, preto si musíte dobre vybrať bb krém. V tomto prípade sú vhodnejšie a účinnejšie podklady s plným krytím, pretože jediným riešením zostáva kamufláž. Na druhej strane, ak je nedostatkov, ako sú pupienky alebo nedokonalosti, málo a sú menej hlboké, môžete si vybrať medzi BB krémom a podkladovým krémom. Treba však poznamenať, že tieto dva produkty tieto typy nedokonalostí úplne nezakryjú, ale len zmiernia ich farbu. Napriek tomu treba poznamenať, že krém BB má aj hojivé vlastnosti, čo z neho robí zaujímavejší výrobok v porovnaní s podkladovým krémom.

Odkiaľ pochádza?

Tento výrobok, ako ho poznáme dnes, vytvoril kórejský dermatológ pre ženy, ktoré práve absolvovali laserové ošetrenie pleti. Navyše, v Ázii sa mať bezchybnú pleť považuje za prejav slušnosti, dokonca za spoločenskú povinnosť. Preto bolo zvykom uchýliť sa k menším zákrokom kozmetickej medicíny. Miestny odborník, ktorý stojí za súčasným BB krémom, hľadal spôsoby, ako zamaskovať nedostatky spôsobené technikami peelingu. Dnes sa tento výrobok stal populárny ako samostatná kozmetická starostlivosť a môže nahradiť mnohé iné kozmetické prípravky. Tento krém sa považuje za prípravok « všetko v jednom ». Dokonca sa vyvinul do podoby « komplexného produktu ».

Som nadšenec pre krásu, líčenie a módu. Rada sa delím o svoje tipy a triky. Rada vyhľadávam najnovšie trendy a najlepšie techniky, aby ste boli krásna!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Čo sa dá urobiť na odstránenie strií a prevenciu ich vzniku?

Ďalšie

Horoskop na dnes

novinky : Krása