Starostlivosť proti starnutiu: vyberte si aloe vera ako masku

Maska z aloe vera pomáha hydratovať pokožku a odstraňovať vrásky. Je to vynikajúci produkt proti starnutiu, najmä ak sa zmieša s medom, mandľami alebo vajíčkami…

Príprava masiek proti starnutiu z aloe vera

Môžete si vyrobiť vlastnú masku proti starnutiu na báze aloe vera. Jednoducho zmiešajte nasledujúce ingrediencie, kým nezískate pastu:

Vyrobte si z týchto ingrediencií:

  • 1 čajová lyžička medu
  • 1 čajová lyžička mlieka
  • niekoľko kvapiek ružovej vody
  • Štipka kurkumy
  • Gél z aloe vera.

Tento prírodný kozmetický prípravok sa nanáša na dokonale očistenú tvár a na krk. Na týchto miestach by sa mal nechať pôsobiť 20 minút. Potom by sa mal opláchnuť čistou vodou. Používanie sa odporúča dva až trikrát týždenne.

Známu kúru proti vráskam je možné pripraviť aj iným spôsobom, a to tak, že mandle pred zmiešaním s gélom z aloe vera rozdrvíte.

Zmes sa potom rozotrie na celú tvár a krk. Po 15-minútovej prestávke a opláchnutí čistou vodou vyzerá pleť mladšie. Pri opakovanom používaní 2 – 3-krát týždenne sa známky starnutia časom stratia.

Aby sa stiahli póry a predišlo sa vzniku vrások, rastlinnú dužinu (gél) treba kombinovať s vajíčkami.

Získa sa jemná pasta, ktorá sa nanesie na tvár plochým, mäkkým štetcom. Táto maska spôsobuje určité mravčenie, ale nie je sa čoho obávať. Keď jej vrstva vykoná svoju prácu, mala by sa potom odstrániť vatou namočenou vo vode alebo hydratačnom kréme.

Spóry a iné nedokonalosti súvisiace s vekom zmiznú pridaním niekoľkých kvapiek citrónovej šťavy do aloe želatíny. Táto zložka je navyše vynikajúcim konzervačným prostriedkom. Z toho vyplýva možnosť používať masku dlhodobo.

Odstraňuje aloe vera vrásky? Účinky masky proti starnutiu a jej výber

Po niekoľkých dňoch používania masky drobné vrásky zmiznú a pleť sa rozžiari.

+  Hlinená terapia: zázračná liečba pokožky

Táto organická kozmetika totiž obsahuje výživné látky proti starnutiu. Zabezpečuje hydratáciu pleti. To prispieva k odstráneniu vrások. Navracia pleti žiarivosť a pružnosť. Pleť je svieža po celý deň a zostáva hydratovaná aj po niekoľkých použitiach.

Produkt tiež podporuje zmiznutie všetkých nedokonalostí pleti, ako sú odumreté bunky, škvrny a pupienky.

Predáva sa v tubách v bioobchodoch alebo lekárňach. Tento kozmetický prípravok vydrží dlhšie ako babičkin prípravok. Výber značky je však ťažký, pretože ich je na trhu veľmi veľa. Okrem toho treba starostlivo vyberať masku bez toxických prísad a čistú.

Je preto lepšie obrátiť sa na prírodné riešenia. Nepredstavujú žiadne riziko, najmä preto, že sa ľahko aplikujú.

Som nadšenec pre krásu, líčenie a módu. Rada sa delím o svoje tipy a triky. Rada vyhľadávam najnovšie trendy a najlepšie techniky, aby ste boli krásna!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Akú linku na pery by ste si mali vybrať na zvýraznenie svojich úst?

Ďalšie

Čo sa dá urobiť na odstránenie strií a prevenciu ich vzniku?

novinky : Krása