Akú linku na pery by ste si mali vybrať na zvýraznenie svojich úst?

Ak máte tenké pery, veľké gurmánske ústa alebo plné pery, každý tvar úst prezrádza vašu osobnosť, rovnako ako vaše líčenie. Aby teda tento zodpovedal vašej povahe, zistite, prečo a ako používať lip liner na podčiarknutie vašich úst. Farba odtieňa, hrúbka linky, aplikácia, líčenie kontúr pier už pre vás nebude mať žiadne tajomstvo.

Prečo používať kontúrovaciu ceruzku na pery?

Od dávna považovaná za staromódnu, alebo dokonca za prehrešok proti vkusu, sa kontúrovacia ceruzka na pery vracia do palety líčidiel. Toto odsunutie na vedľajšiu koľaj bolo spôsobené najmä nesprávnym používaním tohto doplnku na líčenie.

Linka na pery je veľmi dôležitou súčasťou paletky líčidiel.

Primárnou funkciou kontúrovacej ceruzky na pery je definovať alebo prekresliť kontúry úst. V závislosti od použitia ceruzky môžu dobre definované ústa vytvárať ilúziu mladších, plnších alebo dokonca tenších. Ak sa ceruzka na pery používa týmto spôsobom, môže zabrániť roztečeniu rúžu.

Ako vybrať ceruzku na pery

Ako si vybrať odtieň kontúrovacej ceruzky na pery

Aby bol výsledok dokonalý a prirodzený, farba tlače na pery by mala byť určite podobná farbe rúžu alebo dokonca o odtieň svetlejšia. Nakreslenie tmavšej linky je skutočnou chybou líčenia, ktorá hraničí so zlým vkusom. Vyhnite sa teda kontrastom.
Na zmazanie kontúry pier poznačenej niekoľkými vráskami a jemnými linkami bude ceruzka na pery prínosom aj bez rúžu. Jednoducho si vyberte ceruzku na pery v rovnakom odtieni, aký má váš podkladový krém, sypký púder alebo prirodzený tón pleti. To funguje aj na zmenšenie plných úst. Existujú aj priehľadné varianty kontúrovacích ceruziek na pery.

Ako nanášať linku na pery.

Ak sa vám zdá, že nanesenie rúžu je pre vás dostatočné,použitie kontúrovacej ceruzky na pery zjemní vaše ústa a tvár. Je to posledný dotyk, ktorý poznačí kvalitu vášho líčenia.
Aby ste perám dodali reliéf, jednoduchá tenká linka, ktorá kopíruje krivku pier, zvýrazní ich objem. Takto nanesená je ideálnym partnerom pre tenké pery.
Linka ceruzkou okolo pier sa musí bezpodmienečne naniesť po nanesení rúžu alebolesku na pery. Na dosiahnutie dokonalého výsledku dajte väčší dôraz na kontúru hornej pery.

+  Ako môžete predĺžiť čas medzi depiláciou alebo holením? Naše tipy, ako oddialiť čas medzi depiláciou a holením.

.

Som nadšenec pre krásu, líčenie a módu. Rada sa delím o svoje tipy a triky. Rada vyhľadávam najnovšie trendy a najlepšie techniky, aby ste boli krásna!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Denný Horoskop na Zajtra: Zajtrajšie Horoskopy

Ďalšie

Starostlivosť proti starnutiu: vyberte si aloe vera ako masku

novinky : Krása