Čo je lekársky intuitív?

Lekársky intuitív je alternatívny lekár, ktorý využíva svoje intuitívne schopnosti na nájdenie základnej príčiny fyzického alebo emocionálneho stavu. Často sú to vizionári, ktorí dokážu « vidieť » zdravotný stav človeka. Môžu ponúknuť náhľad na nerovnováhu v tele človeka, ktorá môže spôsobovať chorobu alebo ochorenie, a navrhnúť plán liečby, ktorý môže zahŕňať pravidelnú lekársku liečbu, alternatívnu terapiu alebo zmenu životného štýlu.

Niektorí lekárski intuitívci sa dokážu naladiť na energetické pole tela človeka (podobne ako biopole) a identifikovať oblasti disharmónie, blokády alebo stresu, ktoré môžu v konečnom dôsledku viesť k fyzickej chorobe alebo ochoreniu, ak sa neliečia. Títo lekárski intuitívni lekári sú nápomocní v situáciách, keď štandardné lekárske postupy nedokážu diagnostikovať problém alebo keď nedokážu riešiť základnú príčinu problému.

Kde nájsť certifikovaného lekárskeho intuitívneho lekára?

Nájsť certifikovaného lekárskeho intuitívneho lekára si vyžaduje dôkladný prieskum vzhľadom na jedinečný súbor zručností v tejto oblasti. Jedným zo spoľahlivých miest na hľadanie certifikovaného lekárskeho intuitíva je adresár na webovej stránke Medical Intuitive (https://www.medical-intuitive.org). Tento adresár poskytuje informácie o lekárskych intuitívcoch, ktorí prešli prísnym školením a procesom certifikácie a majú silné zázemie v oblasti zdravotníctva.

Títo certifikovaní lekári ponúkajú konzultácie na diaľku alebo osobne, v závislosti od preferencií klientov a ich lokality. Adresár ponúka stručný životopis každého lekára, aby si potenciálni klienti mohli nájsť lekárskeho intuitíva, ktorého skúsenosti a špecializácia zodpovedajú ich zdravotným potrebám. Vďaka tomuto adresáru sa ľudia môžu spojiť s týmito odborníkmi a začať svoju cestu k holistickému prístupu k svojmu zdraviu a pohode.

+  Význam zrkadlovej hodiny 22h22 !

Som nadšenec pre krásu, líčenie a módu. Rada sa delím o svoje tipy a triky. Rada vyhľadávam najnovšie trendy a najlepšie techniky, aby ste boli krásna!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Duchovné prebudenie: Preskúmanie cesty k osvieteniu

novinky : Ezoterika

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný