duchovné sprievodcovské znamenia

Spiritualita: 5 znakov, že sa vaši duchovní sprievodcovia snažia upútať vašu pozornosť !

1. Čísla.

Všade a často vidíte rovnaké čísla. Za anjelské čísla sa považujú tieto čísla: 1111 alebo 111, 2222 alebo 222, 3333 alebo 333, 4444 alebo 444, 5555 alebo 555, 6666 alebo 666, 7777 alebo 777, 8888 alebo 888, 9999 alebo 999. Keď si začnete sem-tam všímať tieto čísla a budete mať pocit, že sa to deje často, je veľmi pravdepodobné, že sa vás svoji duchovní sprievodcovia snažia kontaktovať.

Zrkadlový čas: význam a posolstvo

2. Sny.

dream

Vaše sny sa opakujú a zdajú sa vám mimoriadne pestré a živé, možno také pozoruhodné, že ste nikdy nevideli také nádherné farby v bdelom stave. Keď sa sny opakujú, venujte veľkú pozornosť symbolike a významu, pretože vždy jasne naznačujú, že ide o posolstvo. Môže to byť niečo, čo potrebujete alebo musíte urobiť, aby ste vyriešili problém napríklad s priateľom, domácim miláčikom, kolegom alebo členom rodiny.

3. Piesne.

Z času na čas, keď pre vás majú sprievodcovia a anjeli posolstvo, je to v texte piesne. Niekedy počujete tú istú pieseň, nech ste kdekoľvek: doma, u priateľa, na trhu, v nákupnom centre. Keď sa to stane, nájdite presný text a nájdete posolstvo svojich sprievodcov!

4. Fyzický údaj.

Niekedy môžete mať pocit, že vás niekto hladí po vlasoch, ťuká vás po ramene alebo na inom mieste a obtiera sa o vás. Môže to byť duchovný sprievodca alebo kolektív sprievodcov, ktorí sa skutočne snažia upútať vašu pozornosť. Môže to znamenať, že vás chcú pozdraviť a s láskou vás uistiť, že je všetko v poriadku. Mohlo by to tiež znamenať, že možno budete musieť vyšetriť niečo, čo by mohlo byť problémom s určitou oblasťou vášho tela, t. j. zdravotný problém.

+  Aká je história krištáľovej gule: je to ten veštecký predmet prorokýň a iných čarodejníc?

5. Zvukové slová.

Možno relaxujete doma, niekde v prírode, napríklad v lese, parku alebo na pláži, keď zrazu prisaháte, že počujete hlas v hlave. Nebojte sa a hlavne sa nenechajte hospitalizovať v psychiatrickej liečebni. Nie ste blázon. Veľa ľudí neustále počúva podobné veci ako vy. Znamená to len, že ste dostatočne otvorení a uvoľnení, aby ste počuli duchov a sféry iného sveta. Znamená to tiež, že ste jasnovidní, to znamená, že máte jasnovidecký sluch. Uvoľnite sa a snažte sa počúvať správy. Nechajte ich prejsť a dôverujte vesmíru! Nie, nie ste blázon!

Vo väčšine prípadov sú vaše posolstvá plné lásky, pretože vaši duchovní sprievodcovia vás milujú a tak veľmi im na vás záleží, že chcú, aby ste to vedeli!

Foto: Canva

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Vstup do jamy levovej pre nekonečné posilnenie

Ďalšie

5 superschopností, ktoré môžete rozvíjať prostredníctvom meditácie

novinky : Ezoterika

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný