Vstup do jamy levovej pre nekonečné posilnenie

Vstup do jamy levovej pre nekonečné posilnenie

Levia brána sa každoročne otvára okolo 26. júla a aktivuje obrovské množstvo hviezdnej energie. Vrcholí 8. augusta (8/8) a zostáva otvorená približne do 12. augusta. Z pohľadu oblohy sa táto udalosť vyznačuje heliakickým leverom Síria, najjasnejšej hviezdy na oblohe. To znamená, že počas tohto obdobia bude Sírius vychádzať (byť viditeľný) nad východným obzorom tesne pred východom Slnka (vychádza tesne pred Slnkom). Tento blog vám ukáže, čo znamená prejsť cez Levie vráta a získať prístup k vašim skutočným schopnostiam!

Sirius: hviezda legendy

Sírius je legendárna hviezda, o ktorej je známe, že obdarúva bohatstvom, cťou, oddanosťou, vášňou a silným tvorivým talentom. V starovekom Egypte bol východ Síria priamo spojený s východom Nílu, ktorý vyživoval pôdu a úrodu, čím udržiaval život. Lví brána je portálom pre zrýchlený vzostup a veľké zmeny na všetkých úrovniach. Stále vytvárate svoju realitu, ale keď je Brána otvorená, všetko ide rýchlejšie a s intenzívnejšou energiou. Stručne povedané, používanie Brány znásobí vaše úsilie a udrží ho do úplného konca.

Sila čísla 8: symbol nekonečna

Levia brána je najsilnejšia v ôsmy deň ôsmeho mesiaca a aktivuje energetickú silu 8/8. V numerológii 8 stelesňuje rovnováhu a vyrovnanie vo všetkých sférach. Osmička prináša zmeny, ktoré vedú k harmónii a vyrovnaniu. Pod vplyvom čísla 8 je kľúčom k úspechu a pokoju ochota pustiť veci, ktoré vyvádzajú z rovnováhy. Ambiciózne myšlienky, úspech, finančné zabezpečenie, vodcovstvo, organizovanosť a ctižiadostivosť sú vyjadrením vibrácie čísla 8.

Symbol nekonečna je osmička na strane, ktorá predstavuje neobmedzenú moc a nekonečnú nesmrteľnosť. Je to symbol, ktorý plynie bez konca. Zahŕňa vstup a výstup a nepretržité cykly v rámci cyklov. Osmička má tvar našej štruktúry DNA a ukladá kódy, ku ktorým máme prístup, najmä v obdobiach, ako je otvorenie Levej brány.

infinity

Leo Lev

Teraz si predstavte všetku vitalitu a žiaru Slnka v tejto zmesi a ste o krok bližšie k pochopeniu toho, čo vám tento zážitok môže ponúknuť. Toto je čas Leva – mesiac, keď je Slnko v znamení zverokruhu Leva (Lev). Lev, dieťa Slnka, je individualizovaným vyjadrením Božského svetla. Lev vládne srdcu a je naplnený hrdosťou, cieľavedomosťou, veľkorysosťou a trvalou vášňou pre tvorbu a vyjadrenie života vo všetkých jeho formách. Prejsť Leovou bránou znamená prebudiť v sebe božskosť a plne stelesniť svoje božské ja!

+  Čo je to ľudský dizajn ?

Lev je pevné ohnivé znamenie, ktoré všetko napĺňa posilnenou a odolnou životnou silou. Lev vládne srdcu, učí nás viesť zo srdca, motivovať zo srdca a žiť zo srdca. Jeho vládnucou planétou je Slnko, stred našej slnečnej sústavy. Lev a Slnko sú archetypmi sebectva a egocentrizmu, ale v dokonalom pomere k ostatnému stvoreniu. Slnko udržiava život, ako ho poznáme. Je to boh svetla, ktorý verne vstáva každé ráno a predstavuje duchovné centrum každého z nás. Levia brána nás pozýva do novej dimenzie života, kde sa môže objaviť, byť videná, zdieľaná a plne prijatá naša žiarivosť a žiarivosť všetkých ostatných bytostí. Ak sme otvorení a odvážime sa prekročiť prah, Levia brána nás vtiahne do božského súladu, z ktorého môžeme získať prístup k svojej skutočnej sile a využívať ju všetkými spôsobmi, na ktoré sme boli stvorení.

Ak ste Lev

Ak ste Lev, toto je váš osobný čas sily, preto sa veľmi teším, že sa s vami o to môžem podeliť. Kým každý má prístup k tomuto portálu, Levi majú miesto v prvej rade, pretože na bunkovej úrovni rezonujú s energiou Levej brány a jej otvorenie nám v istom zmysle otvára dvere k našim vlastným tajomstvám.

Super sila solárneho plexu

Slnko a Lev sú prirodzene spojené s čakrou solar plexus, energetickým centrom, ktoré sa nachádza asi dva centimetre nad pupkom a je sídlom vašej osobnej sily. Otvorenie Levej brány je pozvaním prijať a posilniť svoju vlastnú silu a využívať ju v ešte väčšej miere. Vyrovnaná čakra solar plexus sa prejavuje ako sebadôvera, zdravé sebaovládanie a pevná vôľa. Priamo súvisí s prosperitou a celým cyklom manifestácie. Ak máte finančné problémy, môžete tento energetický portál použiť na usmernenie toku myšlienok smerom k hojnosti a naladiť sa na frekvenciu a tok peňazí a zdrojov.

+  Význam zrkadlovej hodiny 14h14 !

Vysoká energia solar plexu môže vyvolať otázky týkajúce sa autority a vášho životného cieľa a pri nadmernej aktivite tohto energetického centra sa ľahko stanete agresívnymi a panovačnými. Slnečná energia môže byť ako úder do žalúdka, ak nie je kontrolovaná a ak chýba dobrota, preto konajte v láske a z lásky.

Na záver

Pravdepodobne ste už pochopili, že Levia brána je vír s veľkou silou, ktorý je potrebné využívať s vedomým a pozitívnym zámerom pre väčšie dobro všetkých zúčastnených. Je to portál pre zrýchlený vzostup a veľké zmeny na všetkých úrovniach, ktoré umožňujú rýchlejší a intenzívnejší prejav. Levia brána zosilní všetko vaše úsilie a udrží vás motivovaných a sebavedomých, kým ho nedotiahnete do konca. A pamätajte si – keď nasledujete svoje srdce a vyššie vedenie, nemusíte sa báť svojej sily ani sa hrať na malých. Možnosti tohto portálu sú skutočne neobmedzené!

 

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Dokážete nájsť vtáka za menej ako 10 sekúnd? Len veľmi málo ľudí to robí…

Ďalšie

Spiritualita: 5 znakov, že sa vaši duchovní sprievodcovia snažia upútať vašu pozornosť !

novinky : Ezoterika

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný