energetická meditácia

5 superschopností, ktoré môžete rozvíjať prostredníctvom meditácie

meditácia, či už aktívna, pasívna, mindfulness alebo akýkoľvek iný štýl, má na celom svete čoraz viac priaznivcov. Kým ju však nezažijete naplno, je naozaj ťažké pochopiť jej mnohé výhody, no veda dokazuje, že meditácia prináša do našich životov ako « jednoduchých 3D ľudí » ďalšie schopnosti. Tu je niekoľko superschopností, ktoré môžete pravidelným cvičením meditácie skutočne získať!

1) Absolútny pokoj bez ohľadu na situáciu

Budete sa vedieť ovládať aj vo veľkých ťažkostiach! Musíte sa pripraviť na skúšku, prejdete okolo vodiča, ktorý na vás trúbi a kričí, pričom robí nezdravé gesto? Budete schopní zostať zen a nechať tento mrak prejsť bez toho, aby ste sa zachveli. Meditácia vám umožní minimalizovať, dokonca odstrániť depresiu, úzkosť a stres! Ako bonus spomalíte svoje starnutie!

2) predpovedanie budúcnosti

Pozor, budúcnosť je plastická, budete môcť vidieť najpravdepodobnejšie a nepravdepodobnejšie časové línie, nezabudnite sa opýtať na mieru pravdepodobnosti každej časovej línie.

Viete, že americká armáda cvičí svojich vojakov pomocou programu « supervojak » tak, aby dokázali predpovedať budúcnosť 7 sekúnd vopred? Nesporná taktická výhoda v bojových zónach! (zdroj Military.com )

Veštci sú tu už tisíce rokov a niektorí z nich sa vďaka svojim predpovediam stali legendami, ako napríklad Nostradamus. Vedeli ste však, že je možné nahliadnuť do rôznych časových línií, ktoré sú vám k dispozícii? Mali by ste však vedieť, že je pomerne zriedkavé mať stopercentnú úspešnosť čítania, najmä ak ide o udalosť, ktorá sa týka nás samých, alebo ak je človek zapojený do príbehu, čítanie budúcnosti ovplyvňuje aj naše správanie, je pomerne zriedkavé byť objektívny v získaných víziách a naše ego si s nami zahráva. Ak chcete dosiahnuť tento výkon, musíte byť ako mních, úplne sa odpútať od svojho ega a žiadať s čistým srdcom, čo je nesmierne ťažké (ale nie nemožné).

+  Význam zrkadlového času 03H03 !

Rozvíjaním tejto schopnosti si zlepšíte intuíciu, ktorá bude v každodennom živote viac než užitočná, budete schopní predvídať drobné udalosti načúvaním svojich zmyslov (napr. pocit, že motorista sa chystá prerezať cestu sprava a pod. ), budete bystrejší aj na pracovných stretnutiach, pretože niekedy dokážete zachytiť myšlienky svojich partnerov skôr, ako prehovoria, čo vám poskytne nespornú výhodu pri rokovaniach!

3) Pozrite sa do minulosti

Dobré správy! Je oveľa jednoduchšie vidieť svoje minulé životy (napríklad pomocou qhht) ako to, čo sa stane v budúcnosti. Ak ste dostatočne vnímaví, meditácia vám umožní prístup k vašim minulým životom a možno aj k životom iných (prístup k záznamom Akáša). Tieto vízie môžu byť dosť znepokojujúce, ak máte karmu na čistenie, niektoré stredoveké scény môžu byť napríklad násilné (mnohí poddaní videli svoju smrť napríklad pri mučení), aby ste vedeli, že uvidíte len to, čo ste schopní vydržať, niekedy sú scény cenzurované, aby ste sa vyhli veľkému traumatizmu, ale pochopíte, že história je celistvá. Je na vás, aby ste sa z toho poučili a napredovali v tejto inkarnácii.

4) Astrálne cestovanie

Pohybovať sa kdekoľvek na Zemi, ale aj na iných planétach a vo vesmíre je možné pomocou astrálneho cestovania. To však vyžaduje železnú myseľ a zvyčajne aj posvätný priestor. Na to, aby to fungovalo, musia byť vhodné podmienky, musíte mať vnútorný pokoj, ktorý je stabilný ako skala, a energeticky podporné prostredie. V byte je to preto oveľa ťažšie ako vo vidieckom dome. Ak ste však v meste, mali by ste vedieť, že väčšina starých kostolov a kaplniek je postavená na silných energetických uzloch, takže môžete ísť meditovať na takéto miesto a využiť prítomnú energiu, ktorá vám pomôže ľahšie « vzlietnuť ». Všimnite si, že nie vždy je možné vybrať si cieľ, podarí sa to len dobre vyškoleným mníchom a niekoľkým « šťastlivcom ». Vo všeobecnosti sú to vaši duchovní sprievodcovia, ktorí vás zavedú k tomu, čo potrebujete na svoj rozvoj…

+  Tajomstvo Pygmalionovho efektu: ako vaše očakávania môžu ovplyvniť vašu realitu ?

5) Pozrite sa do vnútra ľudského tela bez röntgenového žiarenia!

x-ray

Poznáte Jerryho Willsa ( https://www.jerrywills.com ) tento liečiteľ dokáže vidieť do vášho tela a povedať vám chorobu a príčinu choroby, ktorou trpíte, je to neuveriteľná schopnosť, ktorú tento človek má. Samozrejme, že by sa dalo kričať, že je to šarlatán, ale nie je to tak, tento človek má neuveriteľné schopnosti, ktoré blafujú najväčších vedcov. Mal som možnosť stretnúť sa s takýmto človekom a musím povedať, že vám zostane rozum stáť, pretože diagnózy sú tak presné, a to bez akýchkoľvek lekárskych znalostí!

A vy ste si vďaka meditácii vyvinuli super schopnosti? Podeľte sa o svoje skúsenosti v komentároch nižšie!

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Spiritualita: 5 znakov, že sa vaši duchovní sprievodcovia snažia upútať vašu pozornosť !

Ďalšie

Tajomstvo Pygmalionovho efektu: ako vaše očakávania môžu ovplyvniť vašu realitu ?

novinky : Ezoterika

Čo je lekársky intuitív?

Lekársky intuitív je alternatívny lekár, ktorý využíva svoje intuitívne schopnosti na nájdenie základnej príčiny fyzického alebo

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný