Dokážete rozpoznať sivú loptu za menej ako 10 sekúnd

Dokážete rozpoznať sivú loptu za menej ako 10 sekúnd? Nie je veľa ľudí, ktorí to dokážu

Máte pár minút času na splnenie malej vizuálnej výzvy? Theoria vám navrhuje vyskúšať si svoje pozorovacie schopnosti tým, že si všimnete sivú guľôčku ukrytú medzi všetkými týmito farebnými guľôčkami. Pozor, táto hra vyzerá jednoducho, ale nie je taká jednoduchá! V skutočnosti to dokáže len jeden človek z desiatich. Budete jedným z najlepších pozorovateľov na webe?

 

Pri tejto vizuálnej výzve odhalíte svoje pozorovacie schopnosti. Aby bola hra atraktívnejšia, dodržte časový limit. Pristihnite sa a uvidíte, koľko sekúnd vám bude trvať, kým nájdete tú slávnu dobre ukrytú sivú guľu. Uvidíte, že táto úloha nie je vôbec jednoduchá.

Ak to zvládnete za menej ako 10 sekúnd, ste na tom lepšie ako väčšina ľudí. Ak sa vám to nepodarí, nebuďte sklamaní. Je potrebné pracovať na pozorovacích a koncentračných schopnostiach. Theoria ponúka množstvo malých výziev tohto typu. Sú vždy zábavné a umožňujú vám lepšie spoznať samých seba a niekedy aj prekvapiť.

Po hraní, samozrejme bez podvádzania, pozvite svojich priateľov, aby si vyskúšali svoje šťastie. Uvidíte, kto je najcitlivejší! Jedno je isté, táto malá vizuálna výzva odhalí súťaživého ducha každého z nás. Tak sa snažte zapôsobiť na všetkých!

Riešenie:

+  Poznáte žabu za menej ako 10 sekúnd ?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Výhody avokáda na tvár, variácie a kozmetické prednosti

Ďalšie

Ako si vybrať najlepší očný krém alebo sérum ?

novinky : Zábava