Poznáte žabu

Poznáte žabu za menej ako 10 sekúnd ?

Tu je vizuálna výzva, ktorú zvládlo len málo účastníkov. Cieľom hry je nájsť skrytú žabu za menej ako desať sekúnd. Ak chcete byť jedným z najostrieľanejších pozorovateľov webu, musíte dodržiavať časový limit. Nastavte si stopky a pripravte sa využiť všetky svoje pozorovacie schopnosti. A ešte niečo: neotáľajte očami na koniec článku, objavíte tam riešenie ešte skôr, ako vyskúšate svoje šťastie. Ak ste na to pripravení, začneme:

Ako ste si možno všimli, táto vizuálna výzva nie je vôbec jednoduchá. Spozorovať žabu v takomto prostredí je pomerne zložité, pokiaľ nemá na sebe jasné farby. Ale ak by to tak bolo, nemuseli by ste sa sústrediť. Potom by hra stratila všetku zaujímavosť.

A riešenie je:

Našli ste ho za menej ako desať sekúnd? Theoria vám blahoželá k vašim nadpriemerným pozorovacím schopnostiam. Ak ste prekročili časový limit, nebojte sa, budete mať možnosť to napraviť v ďalšej podobnej vizuálnej výzve. So skúsenosťami z tejto cesty sa vám tá ďalšia bude zdať jednoduchšia.

+  Máte 5 sekúnd na to, aby ste našli delfína na tomto obrázku

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Ako a prečo by ste sa mali zamerať na svoje ukotvenie ?

Ďalšie

Aké sú vlastnosti orgonitu a ako ho používať ?

novinky : Zábava