svoj sexuálny život pomocou príslušenstva

Aký je váš sexuálny profil podľa vášho hviezdneho znamenia?

Všetko, čo pre vás vaše astrologické znamenie pripravilo v oblasti zmyselnosti a viac…

Astro znamenie môže ovplyvniť veľa vecí: úlohu matky, typ priateľov, ktorými ste a máte, alebo typ fantázie, ktorú môžete mať. Zdá sa, že zverokruh má priamy vplyv aj na sexuálny profil. Objavte teda znamenie po znamení preferované chute a praktiky jednotlivých znamení zverokruhu.

Sexuálny profil astro znamenia Baran

(21. marca – 20. apríla)

Baran horoskop

Pokiaľ ide o Eros, Baran je na čele. Legendárne odolné voči « čím dlhšie, tým lepšie », radšej dobývajú, vibrujú a užívajú si! Túžba a rýchle pôžitky rozpaľujú jeho milostné záležitosti a on ľahko zamieňa debaty a boje v slastných románikoch… Šťastný Lukáš rozkoše alebo eso « rýchlovky » (nazývanej aj quickie), sex ho vodí za nos a nech žije zmierenie na vankúši a ohnivý boj telo na telo, ktorý vždy rozdúcha jeho plameň!

Jeho motto? Zahryznite do jablka a dúfajte, že je dobré! Nikdy nestrácajte čas, keď ide o zmyselnosť, ktorú treba konzumovať bez miery… Pohlcuje oheň lásky v nežnom, bezvýznamnom delíriu: rozhodne je ohromným milovníkom prítomného okamihu. Aká nezmyselná horlivosť nášho Barana, ktorý chce len začať odznova!

Sexuálny profil astro znamenia Býk

(20. apríla – 21. mája)

Horoskop Býk

Býk je zmyselný labužník, dobre ukotvený vo svojich zatratených potrebách zmyselnosti a dychtivý rozvíjať svoje túžby po dotyku… Keď ostatní hltajú jablko, tento zmyselný pôžitkár si radšej vychutná každý kúsok… Keď príde na šantenie, tento zmyselný milovník maličkostí je najchamtivejší z milencov a rozhodol sa, že sa na vankúši nikdy nebude nudiť.

So svojimi piatimi zmyslami v zmätku vie ako jediný vytvoriť z erotiky gastronomický recept, miešajúc chute, pokožku a vône v šikovnej prerábke Kámasútry. Výmena lások a cunami závratných pocitov ho zdvihne na vankúš, a keby bol v živote len sex, niet pochýb, že Býk by vydržal v kráse a zmyselnosti.

Láska k sexu je postavená na veľmi pevných základoch: zmyselnosť na hrane vás robí náročnými a v oblasti Erosu nikto nenájde lepšieho milenca!

Sexuálny profil hviezdneho znamenia Blížencov

(21. mája – 21. júna)

Blíženci horoskop

Blíženec je predovšetkým slobodný cit, princ hravého Erosa, ktorý je vždy milovníkom milostných hier, a preto potrebuje zvádzanie… Zahryznutím do jablka by riskoval skrat vo svojich fantastických výpravách: skúmanie všetkých aspektov túžby má stokrát väčšiu cenu ako pár minút rozkoše… Preto sa rozhodne po nej túžiť a vidieť ju lahodne dozrievať…

Blíženci radi flirtujú, pohybujú sa dopredu a dozadu a hromadia nezbedné labyrinty a hry, aby vzbudili príťažlivosť. Chcel by, aby nič nebolo samozrejmosťou, aby si lepšie obnovil tento intenzívny cit: aby zostal majstrom hry na zvádzanie…

Je skôr hráčom a zvodcom než zmyselným a zmyselným, volí skôr hravú a romantickú erotiku, ktorú tvoria štetce, otázniky a nenaplnené túžby než zmyselnosť a opojenie. Skrátka, fantázie a projekcie podľa ľubovôle na schovávačku emócií, ktoré ho v každom prípade dovedú k veľkému vzrušeniu!

+  Zákon zrkadla: ako nám môžu druhí pomôcť lepšie spoznať samých seba ?

Sexuálny profil astro znamenia Rak

(22. júna – 21. júla)

rak

Rak, tento princ maznania, tento epický sentimentalista je romantik erotiky. Jeho inštinktívna skromnosť ho vedie k jemnej sexualite, nežnému a zodpovednému činu, ktorý je skôr dôkazom sentimentálnej oddanosti než oslabenia zmyslov… Iba sen skutočne vyvoláva túžbu v tomto jemnom, nežnom mužovi a zmyselnosť sa v ňom vždy odráža v intenzite slovesa « milovať »… Tak ako srdce musí prinášať spoluúčasť a príbuznosť, telo musí byť husľami vibrácií, ktoré prebúdzajú zmyselnosť.

Zväčšovanie citu prostredníctvom láskania, vzájomná pozornosť a pochopenie rozkoše toho druhého ho podnecujú k romanticko-cerebrálnej sexualite, zamilovanému telu na telo a erotickému zametaniu srdiečok na vankúši! Nie je to žiadny zmyslový marazmus, žiadna explózia rozkoše, ale plnosť nehy a intimity, dobre chránená pred zvedavými pohľadmi…

Sexuálny profil astro znamenia Lev

(22. júla – 22. augusta)

Lev horoskop

Lev je legendárne poháňaný túžbou po výkone (v oblasti Erosu aj inde…), čo z neho robí športovca sexu. Vášnivý a veľkodušný, nešetrí prostriedkami na dosiahnutie svojich cieľov a nezostáva (okrem toho) dlho pri nežnom hlade…

Zistil by, že najkratšia cesta (k extáze) je tá najlepšia, a vo svojej zmyselnej hre by mal zdvojnásobiť svoju pozornosť v umení a spôsobe úspešnej predohry, ktorá nie je spontánne v jeho spôsobe konania…

Lev musí byť « najlepším strelcom », a tak znásobuje výbuchy zmyslov a lezenie po opone, hľadajúc iba súlož, ktorá zodpovedá jeho (Leovej) povesti… A neha?

Sexuálny profil astro znamenia Panny

(23. augusta – 22. septembra)

Horoskop Panna

Veľmi racionálne uvažujúca Panna by mala isté ťažkosti s tým, aby sa pustila, preto ju treba najprv uistiť… Je skôr povestná tým, že je klasickou, opatrnou milenkou, ktorá sa radšej kontroluje, ako by sa mala nechať unášať.

Sebakontrola a erotika nejdú dobre dokopy a Panna musí byť skrotená, aby mohla ochutnať zmyselnosť. Sebavedomie a rozvaha sú kľúčom k jej zmyselnosti: upustite od nespútanosti a uvidíte, ako rozkvitne na lahodnej vlne rozkoše! Prirodzenosť jej úžasne sedí a jemný príbeh kože, ďaleko od marazmu zmyslov, by bol skôr na jej frekvencii.

+  Keď veda vysvetľuje Solfeggiove frekvencie

Prečo robiť z prístupu « ty a ja » veľkú vec, keď je sex skutočne tou nežnou tajnou záhradou, ktorú treba prežívať v úplnej intimite? Jej skromnosť ju ctí, ale kým sa Panna zblázni, budú aj jej noci!

Sexuálny profil astro znamenia Váhy

(23. septembra – 23. októbra)

Váhy horoskop

Váhy sú elegantné tridsiatničky: estetika je ich Achillovou pätou a nie je nič lepšie ako ohromujúca plastika, ktorá prebudí ich zmyselnosť. Ale Váhy sú aj mozgovými hľadačmi rozkoše a pohladia ľudí až potom, čo sa uistia, že ich srdcia sú v harmónii…

Erotika je pre ňu v umení a spôsobe a sex je len slastným rozšírením skutočnej spolupatričnosti a zmyselnej náklonnosti… ktorú treba rozvíjať na vankúši. Srdcia, ktoré si rozumejú, a kože, ktoré si rozumejú, budú vždy nežne skĺzavať k jemnej erotike, viac mozgovej ako živočíšnej…

Táto očarujúca elegancia aplikovaná na oblasť zmyslov vyháňa vulgárnosť: pre tohto adepta zdvorilého potešenia a telo na telo, tón na tón, nie je otázkou nespútaný sex alebo zvrátené nedorozumenie!

Sexuálny profil astro znamenia Škorpión

(23. októbra – 22. novembra)

Horoskop škorpión

Sex vodí tohto šampióna horúcej erotiky za nos a to sa mu páči! Jeho koncepcia zmyselnosti sa nachádza medzi rozkošou a bolesťou, pre sexualitu « horskej dráhy », medzi fascináciou a deštrukciou, rozchodom a zmierením, nenávisťou a vášňou…

Na obzore siedmeho neba Škorpióna nie je nič vlažné: sex je to zúrivosť, ktorá odhaľuje jeho extrémny temperament a dáva sa do rozruchu, kde sa chvenie a vášeň spájajú do extáz podľa ľubovôle. Škorpión preto rýchlo dá svojmu milovaniu trochu bojovej chuti, aby získal na zákazoch, zmyselnosti a komplexnosti. Hurikán silných pocitov ho prenasleduje až k vankúšu a on (príliš) často riskuje, že sa utopí v zmyselnej závrati lásky a jej kľukatých okľukách.

V oblasti Erosu je to vždy Škorpión, kto vedie: jeho takmer nebezpečná zmyselná fascinácia dokáže prekaziť útrapy tých, ktorí sa stále len pretĺkajú…

Sexuálny profil astro znamenia Strelec

(22. novembra – 22. decembra)

Horoskop Strelec

Pre Strelca je sex rovnako prirodzený a spontánny ako dýchanie! Žiadne problémy v dohľade, žiadne bolesti hlavy: rozkoš bez tabu, ktorú si môžu dopriať podľa ľubovôle, aby nikdy nenarušili svoju zmyselnosť… Zahryzne do jablka len preto, že je dobré! Dobrodruh druhého pohlavia (Strelec) sa božsky zmocňuje svojej slobody prejavu (sexuálnej) a smeruje do siedmeho neba!

Erotika je veľmi rozsiahly kontinent, ktorý náš nehanebný objaviteľ ešte neskončil skúmať… Objavovanie, skúmanie a experimentovanie sú slová, ktoré logicky aplikuje na vesmír zmyslov s cieľom dosiahnuť orgazmus bez následkov… Tieto vlny rozkoše bez hraníc sú tu len preto, aby rozšírili jeho obzory v láske počas dlhej cesty zvanej… túžba.

+  Význam zrkadlového času 03H03 !

Vedomie a zmysly spolu nemajú nič spoločné a vernosť tiel sa v jeho repertoári často neobjavuje…

Sexuálny profil astro znamenia Kozorožec

(22. decembra – 21. januára)

Horoskop Kozoroh

Kozorožec je a zostane tradicionalistom maličkostí! Jeho kontrolovaná štruktúra ho nevedie k zámernej extraverzii a len v intimite a v podmienkach maximálnej bezpečnosti sa mu podarí uvoľniť… Nepochybne potrebuje veľmi tajnú záhradu, v ktorej by rozkvitla jeho zmyselnosť.

Diskrétnosť, kontrola: aká zvláštna škrupina tvárou v tvár rozkoši! Sebavedomie a jemné slová, skromnosť a klasickosť, spôsoby a predohra však prekonajú jeho zábrany a vyvarujte sa výbuchu (príliš dlho) stlačených túžob!

Hovorí sa, že nie je nič horúcejšie ako skrotený Kozorožec a jeho tajomstvá sú prinajmenšom rovnako dobré ako tie zo sexu po telefóne! Oheň pod ľadom tu našiel svoj najhorúcejší prejav a jeho partneri mu nepochybne s radosťou zablahoželajú k dokonalému prístupu…

Sexuálny profil astro znamenia Vodnár

(21. január – 20. február)

Vodnár horoskop

Vodnár je klaunom maličkostí, ktorý premieňa zmyselnosť na výbuch zmyselného smiechu a ktorý sa rozhodol prežívať tieto smiešne situácie so všetkou ľahkosťou… Sex zaraďuje medzi nemravný šport, hostinu pre zmysly a lahodný prievan silných pocitov, pričom v centre pozornosti sú rošťácke hry a malé delírium.

Toto stupňovanie pôžitku okorenené humorom možno zažiť len v plnej spoluúčasti, pretože mozgové afinity sa lepšie hodia na nežné vtipy… Zamilované priateľstvo, ktoré je Vodnárom drahé, sa tak mení na príbeh (podľa možnosti ukecaný) o kožiaroch, ktorí sa smejú, pretože sa do nich zamilovali srdcia.

Veselý muž citov robí zo sexu čerešničku na torte lásky a nech žije sexy následok!

Sexuálny profil astro znamenia Ryby

(20. februára – 21. marca)

Ryby horoskop

Jemnosti citlivosti Ryby sa vyrovná len ostrosť ich zmyselnosti: Ryba pohladená smerom k váham je už podmanená a určite rozkošná!

Surfuje na vlnách rozkoše, pretože sa môže utopiť v cunami zvanom « túžba »: v oblasti Erosu Ryby nikdy nemajú situáciu pod kontrolou a najmenšia zmyselná destabilizácia je pre nich ako prívalová vlna…

Skutočný príbeh Ô je príbehom Ryby, ktorá sa vydala do rozbúrených vôd sexu, rozbúrená oceánom pocitov, prekonaná slastnou vlnou chvenia, pohltená vlnou zmyselnosti alebo chytená do sietí útočiacej erotiky…

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Test osobnosti: ktorý drahokam sa k vám hodí ?

Ďalšie

Poznáte hada za menej ako desať sekúnd ?

novinky : Ezoterika

Čo je lekársky intuitív?

Lekársky intuitív je alternatívny lekár, ktorý využíva svoje intuitívne schopnosti na nájdenie základnej príčiny fyzického alebo

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný