regresná hypnóza

Regresná hypnóza na odhalenie minulých životov

Regresívna hypnóza sa používa na to, aby človek mohol navštíviť minulé spomienky. Podľa jeho zástancov však nejde o klasické spomienky, ako sú napríklad spomienky na detstvo. Cieľom je pripomenúť si, čo sa s nami stalo pred naším narodením.

Mnohé kultúry skutočne silne veria v reinkarnáciu. Tento fenomén však zostáva záhadou pre všetkých, ktorí sa oň zaujímajú. Z pohľadu niektorých môže regresívna hypnóza poskytnúť niektoré odpovede.

Táto prax má samozrejme aj svojich odporcov. Všetci tí, ktorí tvrdia, že navštívili minulý život prostredníctvom regresnej hypnózy, hovoria o vysnívaných alebo predstavovaných životoch, nie o prežitých.

V každom prípade vám odporúčame, aby ste sa o regresii do minulých životov dozvedeli niečo viac. V čom spočíva táto prax? Je zdrojom výhod? Tu je niekoľko odpovedí.

Čo je regresívna hypnóza?

Ako ste pochopili, regresívna hypnóza je duchovná skúsenosť, ktorej cieľom je odhaliť jeden alebo viac minulých životov.

Táto myšlienka pochádza z budhistického náboženstva, ktoré predpokladá, že každý živý organizmus mení svoj telesný obal a žije niekoľko životov. Duša teda môže prejsť z človeka na zviera a naopak.

Aby bolo sedenie regresívnej hypnózy úspešné, musí jedinec dosiahnuť zmenený stav vedomia. Bohužiaľ, niekedy sa táto skúsenosť nepodarí. Ak sa o to pokúsite, uvedomte si, že váš hypnoterapeut vám nebude navrhovať žiadne príbehy ani obrazy.

Jednoducho vás uvedie do tohto zmeneného stavu vedomia a pomôže vám postupne nadobudnúť vedomie. Počas návštevy jedného z vašich minulých životov zostane v pozadí.

go down

Je regresívna hypnóza prospešná?

Názory na možnosť existencie minulých životov sú veľmi rozdielne. Je ťažké uveriť, že po smrti náš duch alebo duša vkĺzne do iného telesného obalu, aby žila ďalší život bez toho, aby si « vedome » pamätala ten predchádzajúci.

+  Význam zrkadlových hodín 10H10 !

Napriek tomu mnohí ľudia veria, že je to možné. Niektorí sú o tom dokonca presvedčení. Pre tieto dve kategórie ľudí je regresívna hypnóza prostriedkom na potvrdenie ich názoru.

Či už ide o sny alebo minulé životy, skúsenosť, ktorú ponúka regresívna hypnóza, je veľmi prospešná. Ľudia, ktorí sa radia s hypnoterapeutom špecializujúcim sa na regresiu do minulých životov, zažívajú istú formu upokojenia.

Vizualizované obrazy, či už sú plodom ich predstavivosti alebo spomienkou na predchádzajúci život, im umožňujú odblokovať situácie, nájsť istú formu pokoja alebo získať späť sebavedomie.

Ešte stále sa pýtate na povahu obrazov, ktoré si budete vizualizovať počas regresnej hypnózy? Skutočné alebo vymyslené spomienky, na túto otázku nie je potrebné odpovedať. V každom prípade môže byť táto skúsenosť pre vás prínosom.

Ak si myslíte, že ste objavili skutočný minulý život, tým lepšie, potvrdili ste existenciu reinkarnácie. Ak sú to imaginárne spomienky, stále pochádzajú z vášho podvedomia.

Preto vám môžu pomôcť poznať lepšie samého seba a pochopiť určité aspekty vašej osobnosti. Z hľadiska osobného rozvoja to môže byť veľmi užitočná skúsenosť.

A čo keby to bola pravda?

Samozrejme, kto môže povedať, že to nie je pravda?

Miliardy ľudí verili, že je to pravda už po tisícročia (okrem iného hinduisti, budhisti), a hoci sa to mnohým zdalo smiešne, je jasné, že ľudia bez základnej príťažlivosti pre tento typ viery sa ocitli úplne hore nohami.

V mnohých takýchto prípadoch sa ukázalo, že výpovede detí (Zdroj: University of Virgina ) presne zodpovedajú faktom o živote a smrti zosnulého.

Niektoré deti majú materské znamienka a zvláštnosti, ktoré zodpovedajú zraneniam alebo iným znakom na zosnulom, ktoré si dieťa stále pamätá.

+  Ako môže naše krstné meno ovplyvniť náš charakter ?

Znepokojujúce, však?

V mnohých prípadoch sa tieto zhody potvrdili v pitevných správach. Staršie deti si môžu zachovať tieto zdanlivé spomienky, ale zvyčajne sa zdá, že do siedmich rokov sa vytratia.

Tieto prípady sa vyskytli po celom svete vrátane Európy a USA.

Čo si myslíte vy?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Reflexná masáž: masáž chodidiel pre dobrý pocit

Ďalšie

Nájdete edelweiss za menej ako 10 sekúnd ?

novinky : Ezoterika

Čo je lekársky intuitív?

Lekársky intuitív je alternatívny lekár, ktorý využíva svoje intuitívne schopnosti na nájdenie základnej príčiny fyzického alebo

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný