skrytý hmyz

Nájdete skrytý hmyz za menej ako 8 sekúnd ?

Chcete si vyskúšať svoje pozorovacie schopnosti? Presne to vám ponúkame v tejtomalej vizuálnej výzve. Je jednoduchá a rýchla a umožní vám na chvíľu si vyčistiť hlavu. Princíp je jednoduchý, musíte sa pozrieť na nasledujúci obrázok a do ôsmich sekúnd nájsť motýľa, ktorý vkĺzol dovnútra. Musím vás upozorniť, že táto hra nie je taká jednoduchá, ako sa zdá. S pribúdajúcimi sekundami je veľmi ťažké sústrediť sa na to, čo potrebujete nájsť… Ste pripravení?

Dúfam, že ste hrali hru! To znamená, že nastavte si stopky skôr, ako sa začnete pozerať na tento kvetinový dizajn. Pretože tlak, ktorý pociťujete pri plynúcom čase, je súčasťou výzvy. Musíte si byť tiež istí, že motýľa nájdete v stanovenom čase.

A tu je riešenie:

Podarilo sa vám to? Gratulujeme! Ste pozorný pozorovateľ. Ak vám to trvalo dlhšie ako osem sekúnd, nebojte sa, v ďalšej úlohe budete pravdepodobne reagovať rýchlejšie.

 

+  Máte 10 sekúnd na to, aby ste našli 5 chýb na tomto obrázku

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Perspektíva: Ako zmeniť svoj pohľad na seba a ostatných

Ďalšie

Máte 15 sekúnd na to, aby ste našli usmievajúcu sa tvár na tomto obrázku

novinky : Zábava