usmievavá tvár

Máte 15 sekúnd na to, aby ste našli usmievajúcu sa tvár na tomto obrázku

Chcete sa stať výzvou, ktorá sa podarí málokomu? Pozrite sa na tento obrázok veľmi pozorne a pokúste sa nájsť jednu usmievajúcu sa tvár. Pozor, musíte dodržať časový limit päť sekúnd. Väčšina používateľov internetu si tento detail všimne až po uplynutí časovača. Ak sa vám to podarí lepšie, budete patriť medzi najlepších pozorovateľov na webe! Nezabudnite si nastaviť časovač a môžete začať!

Dodržali ste čas? Pravdepodobne ste zistili, že táto výzva nie je taká jednoduchá, ako sa zdá. Tak ako mnohí iní hráči, aj vy ste pravdepodobne začali svoje hľadanie pozorovaním tvárí mnohých ľudí na ulici. A tí z vás, ktorí sa zdržali, neboli schopní dokončiť výzvu.

A riešenie je:

A áno, v hornej časti obrázka sa nachádzal ten slávny smajlík. Ak ste sa chytili do pasce, buďte si istí, že dvakrát sa vám to nestane. A ak ste túto vizuálnu výzvu splnili, gratulujeme vám! V tejto hre na pozorovanie si vediete nadpriemerne dobre.

+  Dokážete nájsť psa na tomto obrázku za menej ako 10 sekúnd ?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Nájdete skrytý hmyz za menej ako 8 sekúnd ?

Ďalšie

Na čo sa používa chromoterapia ?

novinky : Zábava