obrazová anomália 10s

Na nájdenie anomálie na tomto obrázku máte 10 sekúnd

Máte radi vizuálne výzvy, ktorých splnenie trvá menej ako minútu? Tu je úplne nový! Princíp poznáte, musíte zistiť chybu, ktorá sa do obrázka vkradla v rekordne krátkom čase. V tejto malej hre máte desať sekúnd, počas ktorých musíte využiť všetky svoje pozorovacie schopnosti. Nezabudnite si nastaviť stopky. Ste pripravení?

Túto výzvu už prijalo mnoho ľudí, ale väčšina prekonala časový limit o sekundu alebo dve. Ak sa vám podarilo odhaliť chybu za menej ako desať sekúnd, ste pozornejší a vnímavejší ako priemer.

Pre tých, ktorí anomáliu nenašli, možno ste sa zasekli na detailoch hradu alebo malých predmetoch na zemi? Teraz sa pozrite na tvár malého prasiatka a všimnite si, že má dve rovné obočia namiesto jedného. Ak ste sa nechali oklamať množstvom detailov v spodnej časti obrázka, je veľmi pravdepodobné, že ste pripravení na ďalšiu výzvu. Malý vtáčik mi hovorí, že sa nenecháte dvakrát prichytiť!

+  Máte 15 sekúnd na to, aby ste spoznali 4 tváre mimozemšťanov na tomto obrázku

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Pozrite sa na tento obrázok a použite svoju predstavivosť

Ďalšie

Perspektíva: Ako zmeniť svoj pohľad na seba a ostatných

novinky : Zábava