použite svoju predstavivosť

Pozrite sa na tento obrázok a použite svoju predstavivosť

Vo väčšine vizuálnych úloh máte za úlohu rozpoznať chybu alebo rozdiel medzi dvoma obrázkami. Často máte na otestovanie svojich pozorovacích schopností a reakcií stanovený časový limit. Tentoraz vám ponúkneme niečo iné. Dnes je cieľom pracovať na svojej predstavivosti, pretože keď sme dospelí, máme bohužiaľ tendenciu túto schopnosť strácať.

Málokto si to uvedomuje, ale predstavivosť je dôležitá aj pre dospelých. Vďaka nemu sa môžeme odpútať od reality, uniknúť z tohto neustále sa zrýchľujúceho sveta. Pozastavte sa práve teraz pri pohľade na tento obrázok. Zdá sa vám predstava života tejto malej myšky vzhľadom na nedostatok scenérie zložitá? Sústreďte sa na túto kresbu, vyčistite si hlavu a nechajte ju inšpirovať pocity a vnemy. Pokúste sa interpretovať pohľad tejto postavy, precítiť atmosféru, ktorá z neho vychádza…

Teraz musíte vnímať veci… Využite svoje pocity, aby ste sa dostali ďalej do interpretácie. Hrajte hru tak dlho, ako vás inšpiruje. Znovu objavíte svoju fantáziu a na chvíľu zabudnete na každodenné starosti. Po tomto malom posedení plnom zábavy sa budete s väčšou chuťou venovať rôznym úlohám.

+  Táto malá myška vás pozýva na...

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Objavte rôzne typy hviezdnych semien: charakteristiky a rozlišovacie znaky

Ďalšie

Na nájdenie anomálie na tomto obrázku máte 10 sekúnd

novinky : Zábava