usmievajúcu tvár

Dokážete nájsť usmievajúcu sa tvár za menej ako 10 sekúnd ?

Tu je vizuálna výzva, ktorú sa podarilo vyriešiť len málo ľuďom. Čo keby ste skúsili šťastie? Ak sa vám to podarí, budete sa môcť pochváliť svojimi nadpriemernými pozorovacími schopnosťami. Viete, čo musíte urobiť? Nastavte si stopky na desať sekúnd, sledujte tento obrázok a nájdite usmievajúcu sa tvár pred gongom. Ste pripravení? Tak poďme!

Niektorí hráči si myslia, že výber čiernej a bielej farby komplikuje úlohu. V každom prípade musíte venovať veľkú pozornosť detailom, aby ste uspeli. Najmä preto, že na tomto obrázku nie je veľa tvárí. Ak ste, podobne ako mnohí účastníci, našli úsmev prekročením časového limitu, potrebujete len trochu cviku. Koniec koncov, na pozorovacích schopnostiach treba pracovať. Ak budete hrať takéto hry, stanete sa esom vo vizuálnych výzvach.

Ešte ste na to neprišli? Tu je riešenie:

Nebojte sa, mnohým ľuďom sa to tiež nepodarilo. Treba povedať, že táto výzva je mimoriadne zložitá. Prečo si nevyskúšať podobnú, ale jednoduchšiu hru? Na portáli Theoria máte na výber z mnohých možností.

+  Poznáte hada za menej ako desať sekúnd ?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Skúste odhaliť chybu za menej ako 15 sekúnd

Ďalšie

Je ekológia novou formou spirituality ?

novinky : Zábava