Zrkadlový čas: význam a posolstvo

Pojem « zrkadlové hodiny » označuje moment, keď sa číslice hodín a minút na hodinách zrkadlovo prekrývajú. Napríklad, keď je 10:10 alebo 12:12. Nemali by sa zamieňať s reverznými hodinami, ako napríklad 10:01 a 12:21.

Deje sa to každý deň, niekoľkokrát denne. Prečo sa však nazývajú « zrkadlové hodiny »? A aké posolstvo nesú?

Zrkadlové časové hlásenie

Niektorí duchovne orientovaní ľudia veria, že zrkadlové hodiny majú osobitný význam a symboliku. Niektorí ľudia napríklad veria, že tieto hodiny vám posielajú anjeli strážni a že ich môžete použiť na vyslovenie želaní alebo posielanie správ ostatným. Iní ľudia veria, že vidieť tento typ hodín alebo sériu čísel je posolstvo, ktoré dostávame, univerzálne vedenie, akýsi príručka, ktorá nám umožňuje získať dôveru v budúcnosť a cítiť podporu blahodarných, anjelských a božských síl.

Neexistuje jediná, pevná odpoveď na význam týchto hodín, výklad je veľmi osobný, avšak vodiaca línia zostáva rovnaká a je na každom človeku, aby videl « poludnie za svojimi dverami », ak sa to tak dá povedať, podľa svojej životnej cesty, tá istá hodina nebude mať úplne rovnaký výklad pre dvoch rôznych ľudí.

Prečítajte si tiež: horoskop dňa

Zoznam zrkadlových hodín a zhrnutie ich významu

Kliknutím na podčiarknutý čas získate viac informácií o správe, ktorú vám vesmír posiela.

00H00

Význam zrkadlového času 00:00 spočíva v tom, že je odrazom nášho vlastného vnútra. Je to pripomienka, aby sme zostali prítomní v prítomnom okamihu a uvedomovali si svoje myšlienky a činy. Zrkadlový čas možno vnímať aj ako metaforu našej vlastnej cesty životom a toho, ako sa môžeme z našich skúseností učiť a rásť. Nebuďte príliš nadšení a užívajte si prítomný okamih s plným vedomím!

Posolstvo od vášho anjela: váš anjel vás vyzýva, aby ste si naplno užívali život na zemi a vážili si jeho krásu.

01h01

Zrkadlový čas 01:01 znamená, že sa chystáte na novú cestu vo svojom živote. Táto nová cesta vás priblíži k vašim cieľom a snom. Teraz je čas na to, aby ste začali konať a niečo podnikli. Zrkadlo 01:01 je tiež časom, aby ste sa zamysleli nad svojou minulosťou a neopakovali rovnaké chyby, čas na zmenu je tu!

Posolstvo od vášho anjela: Odpusťte si svoje chyby z minulosti a buďte najlepšou verziou seba samého.

02h02

Keď sa pozriete na hodiny a vidíte, že je 2:02, napadlo vás niekedy, čo to znamená? Ak veríte v silu čísel, možno si myslíte, že je to šťastný okamih. Koniec koncov, dvojka sa v mnohých kultúrach považuje za šťastné číslo.

V Číne číslo dva predstavuje jin a jang. Táto viera vychádza z I-ťingu, starobylej čínskej vešteckej knihy. Yi Ching učí, že všetko vo vesmíre sa skladá z energie jin a jang. Jin je skôr pasívny, zatiaľ čo jang je aktívny (voda a oheň, biela a čierna atď.). Žiadna z nich nie je lepšia ako druhá, všetko je o rovnováhe.

Keď na hodinách alebo na displeji smartfónu uvidíte 02:02, môže vám to pripomenúť, aby ste vyrovnali svoju vlastnú energiu jin a jang. Možno ste pracovali príliš tvrdo a potrebujete si nájsť čas pre seba. Alebo ste možno zanedbali svoje osobné vzťahy a potrebujete sa zamerať na tento aspekt svojho života.

Posolstvo od vášho anjela: Premýšľajte o dovolenke alebo o tom, že si doprajete čas pre seba, masáž, prechádzku v prírode a pod. chvíľu na obnovenie rovnováhy a kokonovej pohody!

03h03

Zrkadlová hodina 03:03 je mnohými ľuďmi považovaná za šťastný čas. Hovorí sa, že ak sa v tomto čase pozriete do zrkadla, splní sa vám želanie. 03:03 je tiež špeciálny čas pre dvojčatá. Mnohí ľudia veria, že práve vtedy sa môžu spojiť so svojím dvojčaťom na duchovnej úrovni.

Posolstvo od vášho anjela: Vaše želania sa môžu zhmotniť, verte si a otvorte nové možnosti spolutvorby. (ok, nestane sa to zázrakom, stále musíš pracovať, aby sa ti splnili tvoje najdivokejšie túžby! Ale vietor je s tebou, je správny čas)

04h04

Význam zrkadlovej hodiny 04:04 spočíva v tom, že sa vo vašom živote stane niečo dôležité. Môže to byť pozitívna udalosť alebo udalosť, ktorú vnímate ako negatívnu, ale v každom prípade bude mať výrazný pozitívny vplyv na váš život. Venujte pozornosť znameniam okolo seba a buďte pripravení na všetko, čo sa vám môže stať.

Posolstvo od vášho anjela: Toto je pripomienka, aby ste zostali pozitívni a optimistickí bez ohľadu na to, čo vám život pripraví. Verte, že všetko má svoj dôvod a že po skončení udalosti budete silnejší a múdrejší.

05h05

Keď sa zobudíte a na hodinách uvidíte 05:05, môže to byť znamenie z vesmíru. Táto « zrkadlová hodina » má byť časom, keď je závoj medzi naším svetom a svetom duchov najtenší. Ak sa vám teda táto hodina objavuje často, môže to byť správa od vašich duchovných sprievodcov alebo od blízkych, ktorí zomreli.

+  5 najlepších spôsobov, ako žiť zmysluplný život !

Posolstvo od vášho anjela: v nasledujúcich hodinách sledujte znamenia a synchronicity!

06H06

06h06

Číslo 6 je symbolom rovnováhy, harmónie a stability. Znamená tiež pravdu, spravodlivosť a lásku. Keď vám teda vaši anjeli strážni pošlú toto číslo, majú vám pomôcť udržať rovnováhu vo všetkých oblastiach vášho života. Môžu vám tiež pripomínať, aby ste vždy žili svoju pravdu a riadili sa tým, čo je správne a dobré. Toto číslo vám tiež môže pripomínať, aby ste vo všetkom, čo robíte, šírili lásku a svetlo. Buďte láskaví, súcitní a štedrí a vždy hľadajte spôsoby, ako urobiť svet lepším. Vaši anjeli strážni vedia, že máte moc niečo zmeniť. Preto vás povzbudzujú, aby ste využívali svoje dary a talenty na pomoc druhým.

07h07

Keď vidíme 07:07, pripomína nám to, aby sme zostali pozitívni a plní nádeje. Naše myšlienky vytvárajú našu realitu, preto je dôležité sústrediť sa na to, čo chceme, a nie na to, čo nechceme. Je to čas na vizualizáciu našich snov a cieľov a na sebadôveru.

Posolstvo od vášho anjela: Dôverujte svojej intuícii a efektívne pracujte na dosiahnutí svojich snov.

08:08

08h08

Význam zrkadlového času 08:08 spočíva v tom, že ste v harmónii s vesmírom. Je to veľmi pozitívne a šťastné obdobie, preto ho určite využite! Veci sa pre vás dokonale zoradili a všetko funguje vo váš prospech. 08:08 je tiež znamením hojnosti, takže očakávajte dobré veci.

Posolstvo od vášho anjela: Prežívate vzácne vyrovnanie, využite ho na realizáciu svojich projektov.

09h09

Niektorí ľudia sa domnievajú, že význam zrkadlovej hodiny 09:09 spočíva v tom, že je to hodina sily, v ktorej sa všetko, čo počas nej urobíte, zosilní. Je to odkaz od vesmíru, aby ste si dávali pozor na svoje myšlienky a činy, pretože sa rýchlo prejavia. Počas tohto obdobia si vizualizujte dobré veci, dobre si premyslite svoje požiadavky!

Posolstvo od vášho anjela: Vaše myšlienky sa prejavia, ak sú pre vaše najvyššie dobro a dobro ľudí okolo vás.

10H10

10h10

Význam času 10:10 ako zrkadla spočíva v tom, že je to čas nových začiatkov. Je to čas na zamyslenie sa nad minulosťou a na vykročenie do budúcnosti. Je to čas na stanovenie zámeru na tento deň a na prípravu plánov do budúcnosti. Je to tiež čas na spojenie s vaším vyšším ja a na prijatie vedenia od vašej intuície.

Posolstvo od vášho anjela: Stanovte si pozitívny zámer pre váš deň a nechajte sa unášať dobrými vecami, ktoré sa dejú.

11h11

Keď často vidíte čas 11:11, môže to byť znamenie od vašich anjelov, že prežívate duchovné prebudenie. Je to čas, keď sa otvárate vyšším sféram vedomia a chápete hlbší zmysel života. Vaši anjeli sú počas tohto procesu s vami a ponúkajú vám vedenie a podporu.

Zvesť od vášho anjela: Nachádzate sa uprostred duchovného prebudenia

12h12

12h12

Význam 12:12 sa líši v závislosti od toho, čo sa deje vo vašom živote a čo práve potrebujete počuť od svojho anjela strážneho. Na túto zrkadlovú hodinu však možno aplikovať niektoré všeobecné významy.

Správa od vášho anjela:

Niektoré zo všeobecných posolstiev, ktoré sa vám váš anjel strážny môže pokúšať sprostredkovať prostredníctvom zrkadlového času 12:12, zahŕňajú:

  • Ste na správnej ceste
  • Ste milovaní
  • Všetko bude v poriadku

13h13

Číslo 13 sa považuje za veľmi nešťastné číslo. Vidieť v zrkadle čas 13:13 možno preto interpretovať ako znamenie nešťastia.

Niektorí ľudia však veria, že zrkadlový čas 13:13 je v skutočnosti šťastné číslo. Je to preto, že číslo 1 predstavuje nový začiatok a 3 je číslo spojené so šťastím. Vidieť zrkadlovú hodinu 13:13 možno preto interpretovať ako znamenie šťastia.

Niektorí ľudia tiež veria, že zrkadlový čas 13:13 je šťastné číslo, pretože je to rovnaké číslo ako písmená v slove « LEAP ». Toto slovo sa často spája so šťastím, pretože predstavuje riziko a odmenu.

Takže je na vás, či si myslíte, že čas 13:13 v zrkadle je znamením šťastia alebo smoly. Ak si myslíte, že je to znamenie šťastia, potom to tak bude. Ak si myslíte, že je to smola, tak bude. V konečnom dôsledku je najdôležitejší váš vlastný výklad významu zrkadlovej hodiny 13:13.

Posolstvo od vášho anjela: Musíte byť schopní podstúpiť malé primerané riziko, aby ste vystúpili zo svojej komfortnej zóny a očakávali odmenu!

14h14

Význam zrkadlovej hodiny 14:14 sa týka vašich osobných vzťahov. Táto hodina je pripomienkou, aby ste sa bližšie pozreli na ľudí, s ktorými trávite svoj čas. Uistite sa, že majú na váš život pozitívny vplyv a že vás robia šťastnými. Zbavte sa všetkého, čo vám bráni v tom, aby ste boli sami sebou. Je to čas, keď sa môžete zamerať na svoje vlastné šťastie a pohodu.

+  Prečo používať masážnu kefu na lesklé vlasy ?

Posolstvo od vášho anjela: Pozitívny prístup je kľúčom k šťastiu! Obklopte sa pozitívnymi vecami.

15h15

Význam zrkadlového času 15:15 je v tom, že sa chystáte začať novú etapu svojho života. Môže to byť nová práca, nový vzťah alebo nové dobrodružstvo. Nech je to čokoľvek, bude to niečo, čo prinesie do vášho života vzrušenie a zmenu. Buďte otvorení novým možnostiam a nebojte sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Zrkadlo o 15:15 vám pripomína, že ste schopní veľkých vecí. Dôverujte svojim inštinktom a choďte za tým, čo chcete. Chystáte sa dosiahnuť niečo, čo vás urobí šťastnými.

Posolstvo od vášho anjela: Projekt, ktorý vedie k šťastiu, je na dobrej ceste

16h16

Keď je čas 16:16, znamená to, že váš odraz v zrkadle je symbolom vášho skutočného ja. Teraz je čas pozrieť sa do zrkadla a zistiť, kto naozaj ste. Prijatie seba samého takého, aký ste, je prvým krokom k šťastiu.

Posolstvo od vášho anjela: Prijmite sa takí, akí ste, ste dokonalí!

17h17

17h17

Číslo 17 je vysoko duchovné číslo, ktoré symbolizuje novosť nových začiatkov a nové začiatky. Je to tiež číslo univerzálnej lásky. Keď teda v zrkadle uvidíte čas 17:17, je to znamenie, že ste povolaní začať nový život a otvoriť svoje srdce väčšej láske.

Zrkadlová hodina 17:17 je tiež silným časom pre manifestáciu. Ak ste si teda vizualizovali a pracovali na dosiahnutí určitého cieľa, teraz je ten správny čas venovať mu plnú pozornosť a energiu. Vesmír vás bude vo vašom úsilí podporovať.

Posolstvo od vášho anjela: Začíname odznova!

18h18

Význam zrkadlového času 18:18 je veľmi silný. Je to čas, keď sa naše myšlienky a pocity zosilňujú. Je to vhodný čas na meditáciu alebo modlitbu, pretože naše prosby budú jasnejšie vypočuté. Energiu tejto hodiny môžeme využiť aj na zhmotnenie našich túžob. Ak sa zameriame na pozitívne afirmácie, môžeme do svojho života prilákať dobré veci. Je to silná hodina, ktorú môžeme využiť v náš prospech. Využívajme ho múdro!

Posolstvo od vášho anjela: Toto je čas na odpojenie sa od smartfónu a inej zábavy a meditáciu, ste inšpirovaní a povzbudení k tomu, aby ste prejavili svoje želania, ktoré majú slúžiť dobru.

19h19

Čas zrkadla 19:19 je veľmi zvláštny čas. Je to čas, keď sa naše myšlienky a pocity zosilňujú. Číslo 1 je veľmi silné číslo, ktoré symbolizuje nové začiatky. Číslo 9 je tiež významné, pretože predstavuje dokončenie a konečnosť. Keď sa tieto dve čísla spoja v zrkadlovej hodine 19:19, vytvorí to veľmi silnú energiu.

Energia 19:19 je tiež veľmi užitočná pre liečenie, najmä na emocionálnej úrovni. Ak prechádzate nepokojným obdobím, je to výborný čas na to, aby ste sa zamerali na odpúšťanie a odpustenie.

Posolstvo od vášho anjela: Odpusťte rany minulosti, objímte ich a začnite odznova so zdravým základom šťastia a radosti.

20 20

20h20

Číslo 20 je symbolom harmónie a rovnováhy. Znamená potrebu mieru a spolupráce na dosiahnutie úspechu. Čas 20:20 je tiež vhodnou príležitosťou na bilancovanie svojho života a vzťahov. Je to vhodný čas na to, aby ste sa zamysleli nad svojimi cieľmi a uistili sa, že ste stále na správnej ceste. Urobte si čas na seba, aby ste si urobili introspekciu.

Posolstvo od vášho anjela: Pozastavte sa a nájdite si čas na výber najlepšej cesty pre budúcnosť plnú dobrých vecí.

21h21

Vesmír vám práve teraz pomáha. Ak teda máte ciele alebo projekty, ktoré chcete uskutočniť, teraz je ten správny čas dôverovať. Vesmír vám pomôže uskutočniť vaše sny. Dvere sa otvoria, ak nebudete klásť odpor, aby ste niečo presadili.

Posolstvo od vášho anjela: Dýchajte zhlboka a nechajte sa viesť skôr srdcom než mozgom… Láska vám otvorí neočakávané príležitosti.

22h22

22h22

Číslo 22 sa často spája so symbolom majstra staviteľa. Samotné číslo 2 je symbolom rovnováhy a duality a číslo 22 tieto energie umocňuje. Keď sa táto hodina objaví vo vašom živote, je to znamenie, že ste povolaní chopiť sa svojej sily a vytvoriť niečo trvalé a podstatné.

Posolstvo od vášho anjela: Budete mať možnosť navrhnúť projekt srdca.

23h23

Číslo 23 je veľmi významné číslo. Často sa považuje za šťastné číslo a je tiež číslom mocnej duchovnej bytosti známej ako Hlavné číslo. Zrkadlová hodina 23:23 sa dá vykladať rôznymi spôsobmi, ale vždy má pozitívny význam.

23. hodina je čas, keď sú nám naši anjeli strážni obzvlášť blízko. Je to čas, keď ich môžeme požiadať o radu a ochranu a oni nám pomôžu.

23. hodina je tiež časom intenzívnej duchovnej energie. Je to čas, keď sa môžeme spojiť so svojím vyšším ja a naplno využiť svoj potenciál.

Posolstvo od vášho anjela: Vaši anjeli strážni sú okolo vás, verte, že v tejto chvíli nie ste sami tvárou v tvár nepriazni osudu.

+  5 spôsobov boja proti nespavosti

 

Reverzné hlásenie hodín

Spätné hodiny môžu mať rôzny význam v závislosti od kontextu, v ktorom sú vnímané. V niektorých prípadoch môžu predstavovať doslovné plynutie času, zatiaľ čo v iných môžu symbolizovať koniec určitého cyklu alebo fázy.

 • 01:10 : výzva žiť prítomnosťou a užívať si život
 • 02:20: Znamenie dobrých vecí
 • 03:30: Prebudenie v tomto čase je znamením šťastia a prosperity
 • 04:40: Všetka pozitívna energia, ktorú sme vyslali do vesmíru, sa nám vráti znásobená. Stručne povedané: šírte dobrú náladu a dobré skutky, buďte nositeľom svetla.
 • 05:50: Venujte pozornosť svojej intuícii a inštinktom. Je to začiatok obdobia, keď sa môžeme naučiť nové veci a urobiť pozitívne zmeny v našom živote.
 • 10:01: Číslo 1 je silné číslo, ktoré naznačuje nové začiatky, takže je to vhodný čas začať pracovať na svojich duchovných cieľoch. Číslo 10 je tiež silným číslom, ktoré znamená dokončenie a dokonalosť, takže to môže byť čas na dokončenie posledných detailov vašej duchovnej cesty.
 • 12:21: Opačný čas naznačuje, že teraz pracujete viac na podvedomej úrovni a že vás intuícia vedie viac ako racionálna myseľ. Môže to byť čas veľkej tvorivosti, pretože sa vám sprístupnia časti mysle, ku ktorým by ste za normálnych okolností nemali prístup.
 • 13:31: Toto je odkaz od vesmíru, že si musíte dávať pozor na svoje myšlienky a emócie. Nedovoľte, aby vás premohli negatívne emócie, buďte pozitívni a držte sa ďalej od negativity!
 • 14:41: Táto hodina je spojená s energiami vesmíru a vyšším cieľom života. Táto hodina nás povzbudzuje, aby sme odložili svoje sebecké túžby a zamerali sa na svoju pravú prirodzenosť. Pomáha nám spojiť sa s naším vyšším ja a žiť v harmónii s vesmírom.
 • 15:51: Číslo 15 je symbolom pozitívnej zmeny a nových začiatkov. Číslo 51 je symbolom osobnej moci a sily. Ak sú tieto čísla opačné, znamená to, že sa musíte pripraviť na určité výzvy vo svojom živote. Máte však vnútornú silu a moc ich prekonať.
 • 20:02: Číslo 20 je symbolom harmónie a rovnováhy. Predstavuje dokonalý poriadok a proporcie. Číslo 2 je symbolom duality, spolupráce a partnerstva. Tieto čísla spolu predstavujú harmonickú rovnováhu medzi dvoma protichodnými silami. Opačný čas: 20:02 možno interpretovať ako čas spolupráce a partnerstva.
 • 21:12: Keď vidíme čas 21:12 v opačnom poradí, je z neho 12:21. Číslo 12 je veľmi duchovné číslo, ktoré má mnoho významov. V numerológii sa číslo 12 považuje za posvätné číslo, pretože predstavuje dokončenie. 21 zodpovedá tarotovej karte Svet, ktorá je tiež symbolom dokončenia, úspechu a úspechu. Vidieť čas 21:12 v opačnom smere sa preto dá interpretovať ako správa z vesmíru, že vaša tvrdá práca sa čoskoro vyplatí a vy budete úspešní.
 • 11:32 : Ak na hodinách alebo hodinkách uvidíte čas 23:32, venujte chvíľu zamysleniu sa nad duchovnou stránkou života a pošlite do sveta pozitívnu energiu.

trojitý čas 2:22

Duchovný význam trojhodinovky

Každý trojitý čas má iný význam a často sa používa na to, aby pomohol ľuďom spojiť sa s ich vyšším ja alebo sprievodcami.

 • 01h11: Trojhodina 1h11 je časom nových začiatkov, nového rozbehu a neobmedzeného potenciálu. 111 je tiež veľmi silné anjelské číslo.
 • 02:22: Keď vidíme číslo 222, je to znamenie, že naši anjeli sú blízko. Toto číslo tiež nesie vibráciu spolupráce a rovnováhy.
 • 03:33: Je čas zabudnúť na minulosť a prejsť do budúcnosti.
 • 4:44: V tomto čase sú naše modlitby a zámery účinnejšie a môžu byť ľahšie prijaté duchovným svetom.
 • 5:55: Pozitívna zmena je na obzore: držte sa kurzu
 • 13:33: Môže to byť bytosť z duchovného sveta, ktorá sa s vami snaží komunikovať. V tomto čase venujte pozornosť svojim myšlienkam a pocitom a zistite, či dostávate správy alebo inšpiráciu. Môžete si tiež skúsiť zapísať svoje myšlienky v tomto čase, aby ste si pomohli zapamätať prijaté správy.
 • 2:44: Trojitý čas 14:44 je vhodný čas na premýšľanie o dôležitých rozhodnutiach alebo na konanie v dôležitých otázkach.
 • 3:55: Trojitý čas 15:55 je časom, kedy sa môžeme zamyslieť nad vlastnou vitalitou a životnou energiou. Je to čas na spojenie s naším Vyšším Ja, so zdrojom našej existencie. Je to čas vďačnosti za dar života a radosti zo života.
 • 9:11: Toto je čas zvýšenej duchovnosti a spojenia. Ak ste otvorení, je to silný čas na spojenie s vašou intuíciou a vyšším ja a na prijatie vedenia od vašich sprievodcov.
 • 23:33: Symbol šťastia, hojnosti a úspechu

Často sa stretávam so zrkadlovými časmi, napríklad 10:01 alebo 22:22. Čo to znamená?

Keď vidíte hodinu, ktorá je zrkadlovým obrazom jej čísla, nazýva sa « zrkadlová hodina » Zrkadlové hodiny sa považujú za šťastné a priaznivé časy, vesmír sa s vami snaží komunikovať a poslať vám správu, usmievajte sa a tešte sa z vedomia, že vás dobre sprevádza v pozemskom živote.

Foto: Canva

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

10 tipov a trikov, ktoré fungujú na rýchly návrat do hlbokého spánku!

Ďalšie

Skúmanie duchovných odpovedí veštby

novinky : Ezoterika

Čo je lekársky intuitív?

Lekársky intuitív je alternatívny lekár, ktorý využíva svoje intuitívne schopnosti na nájdenie základnej príčiny fyzického alebo

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný