test osobnosti okuliarov

Vyberte si okuliare, aby ste sa dozvedeli viac o svojej osobnosti !

Čo tak venovať pár minút jednoduchej hre? Odporúčame vám, aby ste sa rozptýlili a zároveň si pripomenuli niektoré svoje osobnostné črty.

Princíp je veľmi jednoduchý: než si vyberiete jedny okuliare, pozriete si šesť párov okuliarov rôznych farieb! Pozor, aby bola vaša voľba objavná, musí byť urobená spontánne. Vyhnite sa preto prílišnému premýšľaniu, nechajte svoje inštinkty hovoriť samé za seba.

Keď si vyberiete svoje obľúbené okuliare, pozrite si ich číslo a zistite, čo o vás prezrádza…

Vybrali ste si pár okuliarov A: Tmavomodrá farba sa spája so silou a sebadôverou. Táto voľba preto odhaľuje vašu vytrvalú stránku. Ste odhodlaní, ničoho sa nezľaknete a často dosiahnete svoje ciele.

Pár okuliarov B: Farba radosti odhaľuje vášho tvorivého ducha a dynamiku. Vždy sa chceš dobre baviť a užívať si, rád si žiješ svoj život podľa vlastných predstáv.

S párom okuliarov C vynikne vaša sladkosť a úprimnosť. Vaši priatelia na vás majú najradšej vašu súcitnú stránku. Okrem toho ste si vybrali farbu, ktorá symbolizuje harmóniu a rovnováhu. Nevadí vám byť sám, ale ste aj veľmi spoločenský a otvorený.

Ružová ako ženskosť, nežnosť a romantika. Výberom obrázka D odhalíte svoju citlivosť. Vždy si všímate ostatných a vyhýbate sa konfliktom. Vnímavý a láskavý, rozmaznávate ľudí, ktorých máte radi.

Vybrali ste si pár okuliarov E? Je to farba radosti a priateľstva, ktorá vás priťahuje. Táto voľba tiež odhaľuje vašu neustálu túžbu po slobode. Túžite žiť život bez obmedzení a rozhodovať sa podľa vlastného presvedčenia.

Nakoniec pár okuliarov F získa krásny svetlomodrý odtieň. Vybrali ste si farbu, ktorá symbolizuje prírodu, rovnováhu a únik. To, čo sa na vás ľuďom okolo vás najviac páči, je vaša otvorená myseľ. Ste pokojný a tolerantný, vždy ochotný vypočuť si iné názory.

+  Ak dokážete spozorovať psa za menej ako 15 sekúnd, ste skvelý pozorovateľ !

 

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Čo je to jasný sen ?

Ďalšie

Vyberte si jednu z týchto váz a odhaľte stránku svojej osobnosti !

novinky : Zábava