váza s testom osobnosti

Vyberte si jednu z týchto váz a odhaľte stránku svojej osobnosti !

Máte pár voľných minút? Nechajte sa presvedčiť touto jednoduchou a zábavnou hrou. Výhrou je odhalenie vašej osobnosti!

Princíp je jednoduchý, predstavujeme vám 6 kvetinových váz, je na vás, aby ste si vybrali tú, ktorá vás najviac zaujme. Uisťujeme vás, že existujú len správne odpovede. A aby bol test úspešný, nemusíte príliš premýšľať, je to spontánne rozhodnutie, ktoré musíte urobiť.

Keď si určíte svoju obľúbenú vázu, pozrite sa na jej číslo a zistite, čo o vás prezrádza.

Ktorú vázu ste si vybrali?

Vybrali ste si vázu N°1: od ostatných sa odlišuje svojím triezvym dizajnom. Okrem kvetinových vzorov, ktoré majú všetky, má táto váza najjednoduchší tvar. Čo o vás táto voľba prezrádza? Váš pokoj, schopnosť uspokojiť sa s tým, čo máte, a predovšetkým si to vážiť. Zdá sa, že ste našli kľúč ku šťastiu.

Váza N°2 je viac opracovaná. Viaceré detaily vás zaujali, pretože si presne všímate detaily. Máte radi, keď je všetko dokonalé, a tento perfekcionizmus sa vám veľmi hodí v práci. A v osobnom živote radi prinášate ľuďom okolo seba radosť a šťastie.

Váza N°3 sa od ostatných veľmi líši. Väčší a zdobený jemnejšími vzormi odhaľuje vašu túžbu ísť ďalej a ďalej, vyššie a vyššie. Ste odhodlaní zdolať najvyššie hory, ohromujete svojou odvahou a vytrvalosťou.

S vázou N°4 prechádzate od oblých tvarov k hranatému dizajnu. Inými slovami, ste človek, ktorý je prísny, ale vie byť zhovievavý, keď je to potrebné. Ako učiteľ rád učíte a zdieľate.

Váza N°5 je viac opracovaná. Do všetkých svojich projektov vkladáte srdce, ste premýšľaví, usilovní a veľmi pozorní k detailom. A zakaždým preukážete bezchybnú prísnosť. Vašim priateľom a rodine sa na vás najviac páči váš tvorivý duch.

Ide o najtypickejšiu, váza N°6 odhaľuje vašu jedinečnú osobnosť. Ste nápadití a vynaliezaví, radi kultivujete odlišnosti. Najviac zo všetkého chcete vyniknúť svojím pohľadom na vec. A aj keď máte silné názory, ste zvedaví na ľudí okolo seba.

+  Sústreďte sa na seba pri pohľade na tento obrázok veľkého spiaceho nosorožca

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Vyberte si okuliare, aby ste sa dozvedeli viac o svojej osobnosti !

Ďalšie

Význam posvätnej džapamaly v meditácii

novinky : Zábava