chyba obrazu kurčaťa

V tomto obrázku je chyba, na jej nájdenie máte 15 sekúnd…

Hľadáte malú prestávku? Nechajte sa zlákať touto malou vizuálnou výzvou, ktorá vám umožní na chvíľu zabudnúť na starosti každodenného života. Zároveň budete využívať svoje pozorovacie schopnosti a schopnosť sústrediť sa. Ste pripravení?

Pozrite sa na tento obrázok a pokúste sa neprekvapiť jeho veľmi netypickým štýlom. V skutočnosti, kura číta noviny vo svojej obývačke, je to dosť prekvapujúce. Cieľom je však zistiť anomáliu za menej ako 15 sekúnd. Skôr ako začnete, mali by ste vedieť, že mnohí, mnohí používatelia internetu už zlyhali. Chybu sa im podarilo odhaliť, ale nie v stanovenom čase. Chcete prijať túto výzvu? Potom si vezmite stopky a poďme na 15 sekúnd pozorovania.

Všimli ste si ju?

Pozrite sa mu do tváre, presnejšie na jeho okuliare. Toto veľké kurča by malo mať len jedno ľavé oko, ale na tomto obrázku sú dve. Ak sa vám podarilo identifikovať túto chybu za menej ako 15 sekúnd, ste čarodejník v pozorovaní. Ak nie, nebuďte sklamaní! S trochou praxe zvládnete všetky vizuálne výzvy tohto typu.

 

+  Poznáte včelu na tomto obrázku za menej ako desať sekúnd ?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Význam posvätnej džapamaly v meditácii

Ďalšie

Pozrite sa na tento obrázok a prijmite jeho pozvanie do spomienok…

novinky : Zábava