veľký spiaci nosorožec

Sústreďte sa na seba pri pohľade na tento obrázok veľkého spiaceho nosorožca

Pravdepodobne sa pýtate, prečo navrhujeme pozorovať takýto obraz… Spiaci nosorožec, aký by to malo zmysel? Myšlienka je celkom jednoduchá: umožniť vám odľahčiť si myseľ, alebo ak chcete, vyčistiť si hlavu na niekoľko sekúnd alebo minút. Všetko závisí od toho, ako k tomuto malému cvičeniu pristupujete.

Nejde o to, aby ste našli chybu alebo si všimli skryté zvieratko. Pozývame vás, aby ste využili svoju predstavivosť a odišli od starostí a obmedzení každodenného života. Ak sa vám táto myšlienka páči, môžete sa na ňu pozerať dlhé minúty.

Ak si chcete vyčistiť hlavu, môžete začať tým, že si zapíšete, čo vás inšpiruje. Sústreďte sa len na svoje pocity a pokúste sa definovať atmosféru, ktorá z tohto obrazu vychádza. Takto sa znovu spojíte sami so sebou.

Ak sa vám toto cvičenie podarí, zabavte sa predstavením si príbehu za touto ilustráciou. Zistíte, že bude ovplyvnená vašou osobnosťou, vašimi skúsenosťami, spomienkami, ale aj aktuálnym stavom mysle. Nakoniec vám pohľad na tohto spiaceho nosorožca pomôže dozvedieť sa viac o sebe.

+  Ak dokážete spozorovať psa za menej ako 15 sekúnd, ste skvelý pozorovateľ !

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Čo pre vás tento obrázok môže urobiť ?

Ďalšie

Čo je to jasný sen ?

novinky : Zábava