chybu

Skúste odhaliť chybu za menej ako 15 sekúnd

Čo tak otestovať svoje pozorovacie schopnosti pomocou tejto malej vizuálnej výzvy? Zaberie vám to len niekoľko minút. Princíp je jednoduchý: musíte pozorovať obrázok a rozpoznať anomáliu, ktorá sa doň vkradla. Aby bola táto hra atraktívnejšia, pozývame vás, aby ste si nastavili stopky. Ak chcete byť jedným z najlepších pozorovateľov na webe, musíte nájsť chybu za menej ako 15 sekúnd. Ste pripravení?

Pozor, táto výzva nie je vôbec jednoduchá. Musíte sa vedieť zamerať na detaily tohto obrázku, aby ste našli túto slávnu anomáliu. Ukázalo sa, že len málo používateľov internetu to stihne v stanovenom čase. Ste jedným z nich? Potom ste naozaj dobrí v pozorovacích hrách!

Uplynulo pätnásť sekúnd a vy ste ešte nezistili, čo je na tejto kresbe zlé? Pozrite sa na pohyby chlapca na lavičke. Má dve ľavé predlaktia.

Riešenie:

Ak vám tento detail unikol, nemusíte sa báť, riešenie týchto hádaniek si vyžaduje cvik. Neváhajte a skúste svoje šťastie splnením ďalšej z našich vizuálnych výziev!

+  Poznáte včelu na tomto obrázku za menej ako desať sekúnd ?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Hypnóza: čo je QHHT ?

Ďalšie

Dokážete nájsť usmievajúcu sa tvár za menej ako 10 sekúnd ?

novinky : Zábava