veľký krokodíl

Pozrite sa na tento obrázok a zastavte sa

Nie, nebudeme vás žiadať, aby ste v tomto fantastickom obrázku našli chybu. Chceme vás len pozvať, aby ste ju pozorovali a zistili, čo vo vás vyvoláva. Ak sa totiž pozriete na nečakanú a úplne nezmyselnú kresbu, malo by to vyvolať spontánnu reakciu. Na týchto pár sekúnd sa odpojíte od skutočného sveta a budete zbierať svoje vlastné pocity. Sami so svojou spontánnosťou sa nenecháte ovplyvniť ničím vonkajším.

Teraz by sme vás radi upozornili na jeden detail. Možno ste si všimli, že telo tohto veľkého krokodíla je veľká leknica. Chrbát nahradili listy a kvety. Môžeme povedať, že tento obraz je atypický, vyzýva vás, aby ste využili svoju predstavivosť a našli v ňom zmysel. Tí nápaditejší si nepochybne nájdu začiatok príbehu.

Tí, ktorí sa držia viac pri zemi, využite týchto pár sekúnd pozorovania na prijatie nemožného. Ponorte sa do tohto obrazu a pokúste sa pochopiť, čo vo vás vyvoláva. Všimnite si pokojný pohľad zvieraťa, predstavte si príjemné prostredie tohto obrazu, zacíťte sladkú vôňu lekna… Ak to dokážete, znamená to, že ste konečne schopní pustiť. Na chvíľu ste opustili tento rýchlo sa meniaci svet, nie je príjemné urobiť si malú prestávku?

+  Na nájdenie srdiečka na tomto obrázku máte 10 sekúnd

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Prečo je športová aktivita taká dôležitá pre osobnostný rozvoj ?

Ďalšie

Potrebujete prestávku?

novinky : Zábava