obrazová pozvánka suveníry

Pozrite sa na tento obrázok a prijmite jeho pozvanie do spomienok…

Ak vás pozývame pozrieť sa na tento obraz, nie je to preto, aby sme vás vyzvali. Nie je teda potrebné hľadať chyby v časovom limite. To, čo navrhujeme, je úplne iné. Je to skôr prestávka, únik. A to s cieľom zapamätať si…ale čo?

Ak to chcete zistiť, pozrite sa na túto kresbu a zamerajte sa na to, čo odhaľuje. Nie je to len malá myška, ktorá sa hrá s loptou. Musíte sa pozrieť ďalej, aby ste si všimli jeho pokojnú a vyrovnanú tvár. Táto postava sa zdá byť šťastná, aj keď ju sprevádza len lopta. Okolo neho na ničom nezáleží. Nevnímajte prázdnotu, ale skôr to, že nič neruší jeho potešenie. Táto malá myška sa hrá a to je všetko, na čom záleží.

Nepripomína vám to niečo? bezstarostnosť detstva. To obdobie, ktoré sa nám zdá také príjemné, keď sme dospelí. Možno ste na ňu zabudli, teraz si na ňu spomeniete, možno si ju dokonca dokážete premietnuť, aby ste ju cítili. Vychutnajte si tento pocit na niekoľko okamihov a vychutnajte si ho… Nie je to príjemné, keď sa zbavíte starostí každodenného života?

+  Na nájdenie sovy ukrytej na tomto obrázku máte 15 sekúnd.

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

V tomto obrázku je chyba, na jej nájdenie máte 15 sekúnd…

Ďalšie

Keď binaurálne zvuky uvoľnia VAŠ mozog !

novinky : Zábava