nájdite chybu

Pozrite sa na tento obrázok a nájdite chybu za menej ako 10 sekúnd

Čo tak venovať pár minút zábave, než sa opäť ponoríte do práce? Theoria vám ponúka malú vizuálnu výzvu na vyčistenie hlavy. Princíp je jednoduchý, za menej ako desať sekúnd musíte rozpoznať anomáliu, ktorá sa vkradla do tohto obrázka. Nastavte si stopky a môžete vyraziť!

Pri riešení tejto vizuálnej úlohy ste využili svoje pozorovacie a koncentračné schopnosti. Ak sa vám podarilo nájsť chybu, ste eso! V skutočnosti sa to podarí menej ako jednému z dvoch používateľov internetu. Väčšina z nich ho nájde, ale nie v stanovenom čase.

Všimli ste si, čo je zlé na tejto myši hrajúcej tenis? Pozrite sa na jeho tvár, namiesto jedných úst má dve. Trvalo vám splnenie tejto úlohy viac ako desať sekúnd? Nebojte sa, po dvoch alebo troch takýchto cvičeniach ich zvládnete všetky! Pozorovacie schopnosti, ako je koncentrácia, pracujú. Takže viete, čo musíte urobiť… Výhodou týchto malých hier je, že sú atraktívne a zároveň produktívne.

+  Nájdete skrytý hmyz za menej ako 8 sekúnd ?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Interpretácia tohto obrazu je na vás !

Ďalšie

Objavte rôzne typy hviezdnych semien: charakteristiky a rozlišovacie znaky

novinky : Zábava