Potrebujete prestávku

Potrebujete prestávku?

Svet sa nikdy nezastaví a čas sa vyčerpá. Možno budete potrebovať urobiť krok späť, aby ste sa znovu spojili sami so sebou. Túto myšlienku si môžete potvrdiť pri pohľade na tento nezmyselný obrázok. Veľký pes oblečený a klusajúci na dvoch nohách, to je niečo veľmi netypické.

Čo vidíte? Postava, ktorá sa ponáhľa a zdanlivo dobieha niečo, čo sa jej vymyká spod kontroly? Čo vám hovorí jeho pohľad? Ak pociťujete úzkosť, zdá sa, že sa naozaj potrebujete upokojiť. Pozrite sa na tento obrázok a na pár sekúnd sa odpútajte od reálneho sveta. Vyčistite si hlavu a skúste si predstaviť príbeh, ktorý by sa hodil k tejto postave. Nechajte sa viesť len svojou predstavivosťou.

Možno ste si na tomto obrázku všimli prekvapivý detail… Všimli ste si ho? Porovnajte obe ruky tohto veľkého psa: na ľavej je viac prstov. Túto anomáliu ste mohli objaviť, až keď ste sa dokázali naozaj posadiť a sústrediť sa na seba. Vidíte, nie je také ťažké urobiť si prestávku…

+  Poznáte včelu na tomto obrázku za menej ako desať sekúnd ?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Pozrite sa na tento obrázok a zastavte sa

Ďalšie

Meditácia a všímavosť: kľúč k zvýšeniu schopnosti odložiť uspokojenie

novinky : Zábava