Typy hviezdnych semien

Objavte rôzne typy hviezdnych semien: charakteristiky a rozlišovacie znaky

V tejto časti sa venujeme rôznym typom hviezdnych semien a charakteristikám s nimi spojeným, duchovným darom, pôvodnej civilizácii, ako aj niektorým neznámym skutočnostiam. Prehĺbte si svoje vedomosti o týchto bytostiach z iného sveta a možno aj z tohto sveta s týmto komplexným sprievodcom! Či už tomu veríte alebo nie, táto teória nového veku má veľmi bohatý a zaujímavý vesmír.

Aký je môj typ hviezdneho semienka?

Ak toto čítate, je pravdepodobné, že sa už považujete za « Hviezdne semeno ». Otázka však znie: aký typ Hviezdneho semienka ste? Odpoveď je jednoduchá: je pravdepodobné, že ste viac ako jeden! Je zriedkavé, že Hviezdoslavovia majú len jednu « rasu ». To možno pripísať ich mnohým životom na rôznych planétach, hviezdach a hviezdnych systémoch vo vesmíre. Vo väčšine prípadov sú to hybridné alebo multidimenzionálne Hviezdne semená. Preto ak sa vaša duša neinkarnovala v tomto životnom cykle po prvýkrát, je pravdepodobné, že mnohé miesta vo vesmíre si môžu oprávnene nárokovať na to, aby boli vaším domovom mimo domova!

Nie ste si istí, ku ktorému typu hviezdnych semienok patríte? Tu je zoznam najbežnejších typov, ktoré sa inkarnovali na Gaiu. Nájdite si čas na preskúmanie každého z nich a zistite, či niečo rezonuje s vašou dušou. Poďme sa spolu ponoriť a zistiť, ktorý typ hviezdnych semienok najlepšie zodpovedá vašej energii!

Typy hviezdnych semien na Zemi

Zem z vesmíru

Hviezdokopy Plejád

Plejády pochádzajú zo slávnych Plejád, známych aj ako Sedem sestier a Messier 45. Táto hviezdokopa je zložená z mladých, horúcich modrých hviezd, ktoré vznikli len pred približne 100 miliónmi rokov – v porovnaní s vekom zvyšku nášho vesmíru sú teda relatívne mladé. Jeho slnko Alcyone, ktoré je prekvapivo blízko našej slnečnej sústavy, je vzdialené 444 svetelných rokov a predpokladá sa, že je až sedemkrát jasnejšie ako naše slnko! Uvádza sa, že na jasnej nočnej oblohe je možné vidieť 14 z 1000 známych hviezd iba očami.

Podľa západného hermetizmu sú Plejáďania strážcami Zeme. Majú bohaté vedomosti a liečiteľské schopnosti a je známe, že ich hviezdna skupina otvára vyššiu úroveň vedomia tým, ktorí ju hľadajú. Plejády vraj fungujú ako « škola učenia », kde sa môžu stretnúť bytosti zo všetkých oblastí života, aby lepšie pochopili podstatu života. V tomto zmysle funguje ako zastávka na ceste životom, kde sa objavuje zmysel a cieľ.

Plejáďania prichádzajú na Zem, aby pomohli ľudstvu napredovať a pripraviť sa na Zlatý vek transformácie. Pochádzajú z piatej dimenzie, z oblasti, o ktorej sa predpokladá, že je zdrojom lásky a tvorivosti. Mnohí Plejáďania majú skúsenosti s tvorivým umením, ako aj s duchovným liečiteľstvom, napríklad s Reiki, liečiteľstvom kryštálmi a poradenstvom. Tieto schopnosti im umožňujú pracovať na vývoji nášho druhu na tejto planéte!

Jich charakter

Hviezdni Plejáďania sa vyznačujú relatívne mladým vekom duše, hoci sa vo svojej pozemskej forme cítia múdri a skúsení. Majú obrovské humanistické hodnoty, sú empatickí voči ostatným ľuďom okolo seba, vďaka čomu cítia, že majú na tejto planéte zmysel. Rodina je pre tieto bytosti veľmi dôležitá, prejavujú láskavosť deťom a zvieratám a zároveň sa bránia akémukoľvek násiliu alebo ubližovaniu inej bytosti. Okrem toho si Hviezdni Plejáďania kladú veľmi vysoké nároky, pretože sú perfekcionisti!

Radi robia ľuďom radosť, často na vlastnú škodu; zvyčajne sú veľmi zdvorilí a jemní. Priťahuje ich astrológia, spiritualita a metafyzické témy, ako je kozmický priestor a astronómia, majú jedinečné liečiteľské schopnosti, ktoré sa prejavujú v ich umeleckej tvorivosti a poradenských schopnostiach. Bez námahy rozdávajú lásku a zároveň si želajú, aby to dokázal každý! Vysoko citlivé duše môžu pochádzať zo severoeurópskych alebo severských predkov a majú hlboké pochopenie pre rovnováhu medzi energiami jin a jang, svetlom a tmou a kompatibilitu Slnka a Mesiaca. Žiaľ, ak nie sú v danom čase v súlade sami so sebou, môžu ich trápiť problémy s duševným zdravím (napríklad úzkosť alebo depresia), a to z dôvodu nízkeho sebavedomia.

Plejáďania, hoci sú vyspelejší ako ľudia, sú v porovnaní so Siriánmi alebo Arkturáncami ešte stále detskou rasou. Majú vlastnosti severského pôvodu, ako je svetlá pleť, svetlé oči a svetlé vlasy. Na Zemi žije približne 75 miliónov plejádskych duší, ktoré sú neodolateľne priťahované vodnými živočíchmi, ako sú veľryby a delfíny, čiastočne kvôli obrovskej ženskej energii, ktorú plejádski jedinci vyžarujú. Mnohí sa často stotožňujú s vodnými znameniami zverokruhu, ako sú Rak, Škorpión alebo Ryby, čo vysvetľuje aj ich prirodzené sklony k duchovnému majstrovstvu, liečiteľstvu, psychológii, starostlivosti o deti atď.

Starseeds Sirians

Hviezda Sírius (Alpha Canis Majoris) je od dávnych čias stredobodom nespočetných mýtov a legiend – a to z dobrého dôvodu. Hovorí sa, že Sírius je základnou hviezdou pre ľudskú evolúciu, ktorá nás rýchlo vedie ku kultúre ovplyvnenej Síriom. Preto nemožno prehliadnuť jeho význam v dejinách; dodnes je jedným z najuctievanejších nebeských symbolov vo svete.

Predpokladá sa, že výnimočné duše Síria A a B, najjasnejších hviezd na nočnej oblohe Zeme, vyvolali duchovné prebudenie ľudstva. Sírius B, ktorý na svojej nefyzickej frekvenčnej rovine 6D nesie delfíny, veľryby a dokonca aj morských ľudí, bol opísaný ako « vodná » planéta. Práve prostredníctvom týchto dvoch živých planét sa začala naša cesta k prebudeniu.

Siriania sú nebeskí ochrancovia, ktorí boli vyslaní, aby chránili vývoj našej planéty a pomáhali nám v ťažkých časoch. Okrem toho je ich cieľom prinášať božský mier, lásku a harmóniu všade, kam prídu. Ako strážcovia Zeme nás učia históriu vesmíru a zároveň vypĺňajú medzery v našich vedomostiach o akejkoľvek téme! Odhaľovaním kozmickej pravdy ľudstvu pôsobia Siriania ako maják svetla pre všetkých obyvateľov tohto sveta.

Jich charakter

Ľudia so sirianskymi vlastnosťami sú vnútorne spojení s hviezdnym systémom Sírius a často vedú skromný, ale duchovne oddaný životný štýl. Majú otvorenú myseľ a poslanie pomáhať chrániť zvieratá a prírodu našej planéty, prejavujú obrovskú lojalitu voči svojmu okruhu priateľov a zároveň majú veľký zmysel pre humor – často robia hlúposti bez zábran! Skutočne si zaslúžia titul « Gaiin ľud », pretože sa snažia rozvíjať prostredníctvom starostlivosti o Zem.

Ak vás priťahujú tajomstvá stratených civilizácií, mýty a legendy, ak si zachovávate pokoj v ťažkých situáciách vďaka častému snívaniu a ak vás obzvlášť priťahujú oceány alebo voda, je veľká pravdepodobnosť, že ste príbuzní Síria B. Aj vyjadrovanie emócií vo vzťahoch môže byť pre týchto ľudí trochu ťažšie.

Vedeli ste, že v auguste je svet obklopený vysokou, láskyplnou vibračnou energiou od našich priateľov zo Síria? Tento úžasný jav zodpovedá majstrovskému inžinierskemu projektu starých Egypťanov: pyramídam! Tieto monumenty boli postavené tak, aby dokonale zodpovedali súhvezdiu Síria a vzdávali česť bohyni plodnosti, materstva a mágie Isis. Niet divu, že Siriania ťažko vyjadrujú svoje emócie, pretože vedú jednoduchý život, ktorý je zameraný skôr na osobnú slobodu než na moc alebo majetok.

vesmírne vesmírne hviezdne semená

Arktické hviezdne semená

Arkturiáni sa rodia s potenciálom stať sa mocnými a inteligentnými vodcami. Pochádzajú z Arktúra v súhvezdí Bootes a vytvorili model života, ktorý je svetelné roky pred súčasnou úrovňou evolúcie Zeme. Tieto duchovné bytosti sú nielen emocionálne a mentálne, ale aj fyzicky vyspelejšie ako my – obývajú sféru na frekvencii piatej dimenzie!

Arkturiáni sú vášniví inovátori, ktorí majú silnú vôľu a svojou autoritatívnou prítomnosťou preukazujú vodcovstvo. Sú hnacou silou pokroku, inovácií a vytvárania lepšej budúcnosti pre nás všetkých. S neochvejným odhodlaním dosiahnuť svoj životný cieľ často vynikajú v povolaniach, ktoré si vyžadujú logické myslenie, ako je veda, technika, architektúra, dizajn, inžinierstvo, kódovanie atď. Tieto duše sú skutočnými priekopníkmi na evolučnej ceste a usilujú sa o to, aby sa svet stal niečím väčším, ako je dnes.

+  Čo je lekársky intuitív?

Na prekvapenie niektorých majú Arkturiáni pozoruhodné emocionálne schopnosti. Mnohí príslušníci tohto druhu majú liečiteľské nadanie a ak cítia potrebu, môžu sa premeniť na šamanov. Okrem toho majú mimoriadny talent na veštenie a prenos správ z iných sfér.

Hviezdni Arkturiáni sú prirodzene priťahovaní k hviezdnemu systému Arktúr, majú vrodenú schopnosť viesť, prejavujú veľkú charizmu a vášeň vo svojich činnostiach, majú akútnu telepatiu, ktorá im umožňuje prijímať informácie prostredníctvom ich mysle, myslia logicky a strategicky plánujú budúcnosť nášho sveta. Okrem toho sú nadaní rečníci, ktorí radi priťahujú pozornosť a darí sa im ako extrovertom.

Jich charakter

Hoci sa môžu zdať veľkohubí alebo egoistickí, ak nie sú v súlade, vysoko inteligentní a motivovaní ľudia, ktorí majú sklon stúpať po firemnom rebríčku na Zemi, bývajú dobrí v takých oblastiach, ako je matematika, dáta, veda, komunikačné technológie, medicína, inžinierstvo a architektúra. Okrem toho sú títo ľudia často zvedaví na to, ako veci fungujú; hoci sa môžu zdať necitliví, pretože nepočúvajú emócie druhých, v skutočnosti sú na prvý pohľad dosť súcitní. Majú tiež dar veštenia/tarotu a energetického channelingu!

Je vášnivým zástancom prepojenia matematiky a spirituality, napríklad posvätnej geometrie alebo horoskopov (znamení, stupňov atď.), a prejavuje rozhodnú sebadôveru spojenú so silnou vôľou uspieť. Je presvedčený, že veda a spiritualita sa v našom svete môžu zbližovať v dokonalej harmónii, a preto môže vyjadriť frustráciu, keď sa jeho očakávania nenaplnia.

Staré andromedány

Naši medzigalaktickí susedia, vzdialení len 2,5 milióna svetelných rokov! Andromedáni sú veľmi láskavá a jemná rasa z galaxie v Androméde (M31). Majú blaženú energiu a keď sa s nimi spojím prostredníctvom meditácie, pripadajú mi takmer ako deti – preto ich nazývam « deti Zeme ».

Tu na Zemi medzi nami žije asi 800 000 andromedánskych duší. V porovnaní s ostatnými rasami je ich počet malý, a preto zostávajú takmer nepovšimnutí, pretože v tichosti plnia svoje osobitné poslanie, o ktorom vedia len oni. Neslúžia misii alebo skupine duší – naopak, títo « tichí bojovníci » sú tu umiestnení pre individuálnu a veľmi špecifickú úlohu.

Andromedáni majú našťastie vrodenú schopnosť preniknúť do akášických záznamov a objaviť svoje skutočné poslanie po reinkarnácii. Musia sa nejaký čas prispôsobovať, pretože vo všeobecnosti existujú na vyšších frekvenciách, až do 12 dimenzií. Tento rozdiel vo frekvencii im sťažuje ľahké vtelenie v hustej atmosfére Zeme.

Jich charakter

Andromedáni často bojujú s vnútornou rozpoltenosťou medzi tým, čo majú robiť, a tým, čo chcú robiť. Je to spôsobené tým, že Andromedáni si zachovávajú len malé percento svojej plnej energetickej kapacity, čo môže byť pre niektorých nepríjemné. Napriek tomu majú obrovskú silu srdca spojenú s pozoruhodnými umeleckými a vedeckými schopnosťami. Táto silná kombinácia im dáva bezkonkurenčné postavenie vo vesmíre.

Osoby s afinitou k Androméde si nemusia byť vedomé svojho účelu, majú svetlú alebo bielu auru a prejavujú detskú nevinnosť bez toho, aby boli detinské. Introvertní pozorovatelia, ktorí pri pozorovaní druhých splývajú s pozadím, sú empatickí, ale chránia si svoje emócie kvôli traume a konfliktom z minulosti. Tí, ktorí majú chuť cestovať, ako aj kreativitu spojenú s logikou, majú talent na akúkoľvek tvorivú oblasť, od vedy až po umenie.

Možno máte prirodzené sklony k duchovným povolaniam, ako je čítanie tarotu, písanie, liečenie reiki, poradenstvo, výtvarné a hudobné umenie. Okrem toho vás pravdepodobne priťahujú metafyzické otázky a praktiky. Ak však nie ste v kontakte so svojím skutočným vnútrom, môžete trpieť úzkosťou a dokonca depresiou.

Títo mimozemšťania majú pôsobivé telepatické schopnosti, ktoré im umožňujú vytvárať energetické spojenia medzi galaxiami.

Majú tiež sklon k veselosti a vďačnosti, ktoré sa môžu prejaviť, ak si to želajú.

Okrem toho ich magnetická aura vyžaruje upokojujúce vibrácie okolo obyvateľov Zeme.

Starseed of Orion

Súhvezdie Orión je jedným z najznámejších a najdokumentovanejších hviezdnych systémov vo vesmíre so stovkami a stovkami hviezd ako Rigel a Betelgeuse, karmínový nadobor. Ľudia z tejto legendárnej oblasti sa nazývajú Orionské hviezdokopy.

Orionci sú záhadní a odlišujú sa od iných druhov hviezdnych semien, pretože často stelesňujú atribúty pozitívnych aj negatívnych entít tu na Zemi. Ich hlavnou vášňou je hľadanie porozumenia; hoci mnohí sa domnievajú, že poznanie existuje len vo vedeckých oblastiach, pravdou je, že Orionci sa zaujímajú o všetky disciplíny s rovnakou fascináciou. Títo nebojácni myslitelia sú logickí až do krajnosti a svoju múdrosť čerpajú výlučne z faktov, nie z pocitov. V porovnaní s Andromedánmi, ktorí sa vo veľkej miere spoliehajú na intuíciu, Orionci orientovaní na výsledky požadujú pred prijatím akéhokoľvek tvrdenia alebo koncepcie pevné dôkazy.

Ich poslaním na tejto planéte je rozvíjať odborné znalosti našej spoločnosti v oblastiach, ako je veda, technika a medicína.

Na svojej individuálnej duchovnej ceste sa tieto Orionské hviezdne semená snažia otvoriť a prijať dôveru. Nie všetci sú však rovnakí; počuli ste niekedy o Mintakanoch? Na Mintake – planéte v súhvezdí Orión – sa nachádza pôvod tohto typu Starseed.

Predpokladá sa, že Mintakania boli prvými pracovníkmi svetla a sú tu, aby nám ukázali skutočnú hodnotu našich možností. Osobný potenciál, potenciál druhých, potenciál života – to všetko sa dá pochopiť prostredníctvom nich. Nanešťastie, keďže ríša Mintaka už na tomto svete neexistuje, mnohí cítia, že ak ešte existuje na Zemi, pociťujú hlboký pocit túžby, väčší ako akýkoľvek iný typ hviezdneho semena.

Hovorí sa, že určitá podrasa Oriónov, Šedí, je uväznená tu na Zemi v posmrtnom živote kvôli svojmu cyklu karmy a zasahovaniu do ľudí v predchádzajúcom živote. Trauma spôsobená ľudstvu vyústila do intergalaktického rozsudku pre Oriónov: uväznenie na Zemi. Aby bolo jasné, neznamená to, že všetci Orionci sú zlé Hviezdne semená; jednoducho majú iný pohľad a metódy ako ostatné Hviezdne semená.

Jich charakter

Ľudia, ktorých priťahuje súhvezdie Orión, sú často súcitní aktivisti, túžiaci po poznaní a motivovaní svojou povahou zameranou na plnenie úloh. Majú hlbokú túžbu viesť a inšpirovať ostatných, ako aj vnútornú lásku k učeniu, ktorá im umožňuje stať sa « odborníkmi na všetko », t. j. ľuďmi, ktorí sú zruční v mnohých oblastiach. Okrem toho sa zaujímajú najmä o vedecké disciplíny, ako je biológia, chémia, fyzika a astronómia, ktoré sú často obsiahnuté v zemských znameniach, ako je Panna, Býk alebo Kozorožec, čo ešte viac posilňuje ich podnikateľského ducha!

Je pokojný a vyrovnaný, len zriedkakedy sa u neho prejaví záchvat hnevu alebo náhla emócia. Hoci sa o to nesnaží, môže neúmyselne pôsobiť odťažito. Rozum si cení nadovšetko.

Poznávanie života na Zemi, najmä v blízkosti jej obrovských oceánov a morí, môže byť úžasným zážitkom. Priťahuje ho najmä láskyplná energia oceánskych tvorov, ako sú veľryby a delfíny. Sú to zvieratá s veľkým srdcom, ktoré sa môžu stať príliš emotívnymi, ak nestoja nohami na zemi; boli to jedni z prvých ľahkých robotníkov! Mnohých ľudí prirodzene priťahujú povolania súvisiace s vodou, ako napríklad morská biológia, ekológia alebo prírodné zdroje. Tí, ktorí tak urobia, často objavia svoje miesto v tomto svete a spôsob, akým ho chcú realizovať.

Väčšina hviezdnych semienok cestovala do súhvezdia Orión, ktoré je ostatnými hviezdnymi semienkami považované za centrum vzdelávania a učenia.

Indigové, kryštálové a dúhové deti

Indigové, krištáľové a dúhové deti sú hviezdne bytosti, ktoré sa narodili do fyzického sveta s božským poslaním – pomôcť ľudstvu prejsť od zastaranej paradigmy strachu a manipulácie k paradigme plnej lásky, mieru, spolupráce a hojnosti. Súčasťou tejto novej vlny energie sa môže stať každý jednotlivec, či už sa identifikuje ako Indigové alebo Krištáľové dieťa (nie nevyhnutne Dúhové, ale to budeme skúmať ďalej). Okrem toho sa títo jedinci môžu stále spájať s inými typmi Hviezdnych semien.

+  Význam zrkadlového času 01h01 !

Indigové deti sa narodili medzi 50. a 80. rokmi 20. storočia, ale aj keď sú už dospelé, ich silný vplyv na našu spoločnosť je stále citeľný. Je pravda, že tieto hviezdne semená sú citliví a intuitívni inovátori, ktorí vyčnievajú z davu vďaka svojej silnej vôli a odhodlaniu zmeniť spôsob myslenia. Ak si uvedomíte, ako sa život v 40. rokoch minulého storočia líšil od toho dnešného – s vyspelými technológiami a väčšou akceptáciou ľudí zo všetkých spoločenských vrstiev – je ľahké uznať indigové deti za priekopníkov, ktorých úsilie pomohlo uskutočniť tento rýchly vývoj.

Ak ste sa narodili v období od 80. do konca 90. rokov minulého storočia, pravdepodobne patríte do skupiny Crystal Child. Kryštálové deti sú známe ako « hviezdne semená », čo je termín používaný pre duše z iných hviezdnych sústav alebo galaxií vo vesmíre. Kryštály často cítia vrodenú túžbu po niečom neznámom – dokonca viac ako indigové a dúhové – čo naznačuje ich mimozemské korene.

Krištáľové hviezdne deti majú neuveriteľne silné vnútorné spojenie so Zemou. Sú to liečitelia, ktorí dokážu cítiť a zároveň opravovať. Dúhové deti, ktoré sa mohli začať objavovať na Zemi od roku 2000, majú tiež duchovné dary z detstva, ktoré si uvedomujú a prijímajú s otvorenou náručou. Oba typy detí prejavujú hlbokú empatiu voči druhým a vrodenú náklonnosť k duchovnosti, ktorá ich skutočne odlišuje od ich rovesníkov.

Dúhové deti sa od ostatných duší líšia tým, že majú exkluzívnu « vlastnosť hviezdnych semien »: absenciu karmy. Títo jedineční jedinci nemuseli žiť predchádzajúci život, takže nemajú žiadny karmický dlh, ktorý by museli splatiť alebo použiť. S najväčšou pravdepodobnosťou je to ich pôvodná inkarnácia a dôvod, prečo ešte nezažili fyzickú podobu, možno pripísať intenzívnemu spojeniu s vzostúpenými majstrami, ktorí existujú mimo našej ríše.

Duchovní avatarovia sú tí, ktorí sa s najväčšou pravdepodobnosťou stanú učiteľmi zajtrajška. Keďže pokračujú vo svojej ceste na Zemi, je veľmi pravdepodobné, že v týchto búrlivých časoch roku 2020 vstúpi do tejto ríše nové « hviezdne dieťa »; tieto rýchle premeny vedú k mimoriadnym príchodom.

vietor v mliečnej dráhe

Ďalšie typy hviezdnych semien

Svetelní pracovníci

Počuli ste niekedy o « pracovníkovi svetla »? Tieto jedinečné medzihviezdne duše sa často označujú ako hviezdni nomádi, pretože pochádzajú z mnohých rôznych planét, galaxií a ríš. V skutočnosti existuje viac ako 25 typov pracovníkov svetla – zaujímavá téma, ktorú možno v blízkej budúcnosti podrobnejšie preskúmam!

Putujú po hviezdach s jediným poslaním: pomáhať iným nebeským telesám stúpať a napredovať. Keď svoju úlohu splnia, verí sa, že ich energia sa presmeruje na iné úsilie v tomto živote alebo že zomrú a znovu sa narodia v inej galaxii. Títo cestovatelia sa predovšetkým snažia prinášať lásku, svetlo a láskavosť, pretože za nimi nie sú žiadne zlé úmysly. Čo ich skutočne odlišuje od ostatných? Svoju vernosť dlhujú len dobru, ktoré nezávisí od ich rasy alebo planéty pôvodu.

Preto je pre mnohých pracovníkov svetla ťažké spojiť sa s inými typmi Hviezdnych semien, aj keď boli takýmto typom v predchádzajúcich životoch.

Jich charakter

Či už na cudzej planéte alebo vo hviezdnej sústave, jednotlivci, ktorí sa cítia odcudzení, sa musia naučiť prispôsobiť novému prostrediu a usilovať sa o dosiahnutie vyššieho cieľa. Zvyčajne sú to rebelujúci outsideri, ktorí sa neboja porušovať normy. Okrem toho majú tieto staré duše intuitívne dary, ako napríklad emocionálnu citlivosť a vrodenú ochotu pomáhať druhým.

Okrem toho mohli mať ťažké detstvo, čo môže vysvetľovať, prečo sú pre nich tvorivé a umelecké aktivity také prirodzené, ako aj to, že uprednostňujú « prírodný » životný štýl – ak je to možné, vyhýbajú sa chemikáliám – a majú pokročilé schopnosti v lucidnom snívaní, astrálnom cestovaní a channelingu.

Prijmite silu duality, aby ste prilákali riešenia a ľudí, ktorí podporia váš rast. Prežite hlboké duchovné zjavenie, ktoré vám dá schopnosť manifestácie a umožní vám rýchlo a ľahko tvoriť.

Lemurčania a Atlanťania

Všeobecne sa akceptuje predstava Lemúrov a Atlanťanov ako najstarších predchodcov hviezdneho semena na Zemi, ktorí sa zmiešali do ľudskej podoby. Predpokladá sa, že dnes už potopený kontinent známy ako Mu (alebo Lemúria) sa v minulosti potopil pod hladinu Indického oceánu. Atlantídu, ďalšiu pevninu s vyspelými obyvateľmi, kedysi Platón považoval za obyčajné mesto, ale dnešní vedci ju považujú za starovekú civilizáciu, bohatú na technologický pokrok a odbornú vo filozofii a liečiteľských praktikách.

Tragédiou je, že lemurijskú a atlantskú civilizáciu rozvrátila zlovoľná rasa plazov, ktorá medzi nimi šírila choroby, hlad a chamtivosť. Po ich zničení zostalo na Zemi len niekoľko jedincov, ktorí môžu vysledovať svoj pôvod k týmto starovekým kultúram. Katastrofálny zánik civilizácie Atlantídy pred mnohými rokmi takmer úplne vymazal túto spoločnosť z histórie našej planéty.

Maldek

O Maldeku sa vie len málo, pretože v starovekých astronomických spisoch sa nachádza len niekoľko náznakov. Zrejme dávno predtým, ako sa Zem stala planétou, akú poznáme dnes, Maldek prosperoval vďaka hojnosti vody a bujnej zeleni. Táto kedysi prosperujúca civilizácia však zahynula kvôli prílišnému spoliehaniu sa na robotickú technológiu – presne tak, ako sa niektorí obávajú, že je to náš dnešný osud! Neskôr sa usadili na Zemi v nádeji, že nebudú opakovať chyby z minulosti, ale koľko sa toho vlastne naučili?

Maldekovci sú tu preto, aby naučili jednotlivcov na Zemi, ako robiť informovanejšie rozhodnutia v oblasti zdravia, politiky a technológií.

Felóni a Lyrani

Lyranské hviezdne semená boli prvými dušami, ktoré obývali našu známu galaxiu, ale je veľmi nepravdepodobné, že by dnes niekto z týchto pôvodných členov zostal. Môžeme ich prirovnať k starovekým civilizáciám, ako boli Egypťania alebo Rimania tu na Zemi – vieme, že existovali, ale zostali po nich len potomkovia. Lyrani neboli jediní ľudia žijúci na Vege, najjasnejšej planéte v súhvezdí Lyra. Spolu s nimi žili aj Felini, ktorí tvorili ďalšiu starovekú civilizáciu.

Legenda hovorí, že Lyrani a Felini prispeli k zrodu ľudstva tým, že poskytli oheň a zasiali duše v Atlantíde a Lemúrii.

Mačacie a lyranské hviezdne semená majú prirodzenú energiu autority, ktorá im umožňuje pôsobiť ako múdri starší. Sú strážcami starobylých vedomostí a majú záľubu v mágii, pokročilej technológii, metafyzike a histórii. Vďaka silným posvätným a koreňovým čakrám zostávajú uzemnení v realite a zároveň sú vášniví v životných radostiach, ako je jedlo, pitie a zábava, čo z nich robí kvintesenciu « dobrej zábavy ». Napriek svojej spoločenskej povahe môžu tieto hviezdokopy, keď sú obklopené rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, pôsobiť odmerane, až kým sa v danom prostredí dokonale necítia.

Mnohí Lyrani sa môžu cítiť « zaseknutí », pretože sa nemôžu vrátiť na svoju domovskú planétu ani po niekoľkonásobnom návrate prostredníctvom reinkarnácie. Často cítia silné spojenie s mačkami a starovekým Egyptom, a to až do takej miery, že ich to núti cestovať tam, aby sa tam cítili pohodlne. Okrem toho sa mnohí Lýrovia rodia v ohnivom znamení: Baran, Lev alebo Strelec – tieto astrologické domy sú pre nich ďalším spôsobom, ako zostať v kontakte s časťou svojho domova.

Modré lúče

Bytosti modrého lúča sú zahalené rúškom tajomstva, takže väčšina informácií o nich pochádza od tých, ktorí veria, že sa inkarnovali ako modrý lúč. O týchto dušiach sa hovorí, že majú mimoriadnu citlivosť a empatiu, sú to hybridy hviezdnych semien z mnohých vzostúpených planét a ríš svetla. Ich poslaním nie je liečiť alebo pomáhať iným, ale skôr vytvárať komunity podobne zmýšľajúcich ľudí, ktoré podporujú spoluprácu medzi rovesníkmi.

+  Ako nám môžu sny pomôcť lepšie pochopiť samých seba ?

Tieto druhy hviezdnych semien prišli na Zem, aby pripravili pôdu pre iné hviezdne semená a zabezpečili ich spoluprácu pri reinkarnácii. Ich jedinečné vlastnosti a « opatrovateľské poslanie » naznačujú, že títo jedinci môžu byť zmesou plejádskych a sirianskych hviezdnych energií.

Venušania

Teória Venušinho hviezdneho semena je založená na presvedčení, že na Venuši, prvej planéte našej slnečnej sústavy, kedysi existoval život. To však nemusí znamenať, že to boli ľudia; tieto bytosti sú známe ako Hathori a obývajú štvrtú dimenziu s hlbokým poslaním šíriť lásku na Zemi. Staroegyptská bohyňa Hathor ich pomohla prebudiť, aby splnili toto poslanie. Jej atribútmi sú materstvo, plodnosť a predovšetkým bezpodmienečná láska.

Okrem známejších hviezd sú tu aj iné, menej známe hviezdy, ako napríklad polárne hviezdokopy, hviezdokopy Procyon, vtáčie hviezdokopy a marťanské hviezdokopy.

Sú všetky hviezdičky pekné?

Tak ako u ľudí, aj u nás sú tí, ktorí sú « milí », a tí, ktorí sú « zlí ». Hviezdne semená majú rovnaké šťastie. Zatiaľ čo väčšina z nich sem prichádza liečiť a vzdelávať sa, iní prichádzajú so zlovestnejším zámerom: využívať zdroje Zeme vo svoj vlastný prospech alebo plniť iné nekalé ciele.

Reptiliáni

Už ste niekedy boli zmätení zlobou a krutosťou niekoho? Odpoveďou môžu byť temní reptiliáni, druh premeneného hviezdneho semena. Ich poslaním je uchopiť moc pre vlastný sebecký prospech za každú cenu – často na úkor celých spoločností. Premýšľajte o tom: tieto reptiliánske entity manipulujú s kultúrami a technológiami, vyčerpávajú zdroje svetov a páchajú ohavné činy proti ľudstvu! Našťastie nie všetky Hviezdne semená sa zrodili z tohto temného pôvodu – existujú aj Reptiliáni Svetla, ktorí sa vydali úplne inou cestou.

Drakoniáni

Dracos – alebo drakonické hviezdy – pochádzajúce zo súhvezdia Draka sa nachádzajú len 303 svetelných rokov od nás. Aby sme to uviedli na pravú mieru, Thuban je jednou z hviezd tohto súhvezdia a kedysi bol v prvom tisícročí sprievodcom Zeme po severnom póle! Táto reptilská subrasa má vyvinutých členov, ktorí chcú pomôcť ľudstvu zvýšiť jeho duchovnú vibráciu, a nevyvinutých Drakoniánov, ktorých hlavným cieľom na Zemi je hromadiť moc vo svoj vlastný prospech.

Drakoniánske hviezdne semená majú bojového ducha a ich cieľom je zvíťaziť a rozmnožiť sa. Hoci je pre vyspelých Drakoniánov nezvyčajné zdržiavať sa na svojej domovskej planéte kvôli ich početnej podradnosti, často nachádzajú útočisko v iných galaxiách, aby zostali v bezpečí.

Drakonické a reptilské hviezdne črty sa často prejavujú u tých, ktorí nie sú v súlade, a ktorí môžu byť hladní po moci alebo peniazoch. Ľudia s týmto typom osobnosti sú panovační a sebavedomí a majú schopnosť ľahko sa začleniť do akéhokoľvek prostredia. Majú extrémnu fyzickú výdrž a silný zmysel pre povinnosť plniť svoje poslanie alebo kariéru, ktorá môže zahŕňať nebezpečné aktivity, ako je potápanie so žralokmi, horolezectvo a dobrodružstvo. Tieto hviezdokopy majú aj vynikajúce komunikačné schopnosti, vďaka ktorým sú odborníkmi na presné čítanie reči tela.

Majú obmedzené veštecké schopnosti a duchovné liečiteľské schopnosti, preto sú vo svojej komunite veľmi uctievaní. Odmietajú sa podriadiť akejkoľvek vyššej autorite ako sú oni sami, sú opatrní vo svojich emóciách, ale tvárou v tvár nepriazni osudu zostávajú silní a stoickí.

Môžem byť zmesou hviezdnych semien?

Rozhodne! Ak máte starú dušu, je pravdepodobné, že ste prežili stovky minulých životov vo viacerých galaxiách a na viacerých planétach. To znamená, že vaša osobnosť ako hviezdne semienko sa skladá z vlastností mnohých rôznych systémov. Nie je divu, že sa s takýmito rozmanitými skúsenosťami z minulosti stotožňuje toľko ľudí s hviezdnym semenom.

Schopnosti hviezdnych semien

Internet je plný správ, ktoré naznačujú, že hviezdne semená musia mať určité vlastnosti, ale duše, ktoré sa snažia o expanziu a pokročilé vedomie, si pravdepodobne nevyberajú, s akými vlastnosťami sa reinkarnujú.

Hviezdne civilizácie môžu mať určité fyzické znaky, napríklad širšie čelo, široké oči alebo tenkú tvár. Keď však ide o proces inkarnácie hviezdnych semien do ľudskej podoby, ich vzhľad sa nemusí brať do úvahy. Namiesto toho sa skúma mnoho faktorov, ako napríklad energetický vzorec a aura jednotlivca, aby sa určilo telo, ktoré mu bude na Zemi najlepšie vyhovovať. Vzhľad duše nehrá v duchovnom vývoji alebo na ceste k prebudeniu človeka žiadnu významnú úlohu – je v tom oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá!

Hoci hviezdokopy môžu mať podobné vlastnosti ako ľudia, napríklad väčšie oči alebo dlhší krk, fyzický vzhľad každého človeka sa môže výrazne líšiť. Hviezdne semená majú všetky tvary a veľkosti! Okrem toho ich schopnosti nie sú obmedzené na určité oblasti. Orionci napríklad radi vyhľadávajú vedomosti, takže sa neobmedzujú len na vedu a techniku. To isté platí aj pre Plejáďanov – hoci umenie je ich vášňou, tvorivosť nie je ich jediným zdrojom. Nakoniec je dôležité, aby sme prijali jedinečné vlastnosti, ktoré sú v nás, namiesto toho, aby sme sa držali predsudkov o nich.

Hviezdne semená, ktorých spoločným poslaním je uzdravenie a posilnenie, majú každý svoje vlastné poslanie – možno napraviť rodinnú traumu, ktorá presahuje generácie, alebo sa od rodiny odpútať na vlastnú päsť. Hoci sa môžu cítiť znechutení, nadšení, obmedzení alebo oslobodení ako všetci ostatní, Hviezdne semená majú rozmanité schopnosti a dary, ktoré im umožňujú vyniknúť v akejkoľvek profesii, napríklad v tanci, učiteľstve, politike, medicíne, knihovníctve, písaní, športe, remeslách, blogovaní atď.

Venovať pozornosť svojmu vyššiemu ja a jeho frekvencii je rovnako dôležité ako venovať pozornosť väčšine vašej skupiny duší.

Výzva hviezdnych semien na Zemi

V rámci vášho života na Zemi je nevyhnutné zbaviť sa všetkého, čo vám už neslúži – patrí sem vnímaný tlak zo strany spoločnosti, tlak na zaneprázdnenosť nezmyselnými úlohami alebo činnosťami, ako aj držanie sa presvedčení a zvykov, ktoré vás doteraz brzdili. Najmä pre mladé inkarnácie, ako sú Hviezdne semienka, je kľúčové odnaučiť sa týmto starým vzorcom, ktoré ich držia v ich komfortnej zóne, ak chcú zažiariť. Môžete sa naučiť radostne uvoľniť akúkoľvek stagnujúcu energiu, ktorá vás brzdí – Hviezdne semienka už majú túto neuveriteľnú schopnosť, len si ju musia pripomenúť!

Prebudenie a aktivácia Hviezdneho semena

Ak ste sa niekedy pýtali: « Aké sú moje zvláštne schopnosti? », je pravdepodobné, že vaše hviezdne sily vo vás driemu. Hviezdne semená majú vrodenú múdrosť a psychické nadanie hlboko vo svojej podstate, ktoré možno aktivovať prostredníctvom kódov « aktivácie hviezdnych semien » zakódovaných vo všetkých intergalaktických bytostiach – tento jav je známy ako skutočné prebudenie hviezdnych semien. Sebaobranné mechanizmy často vytvárajú tento zámotok, kým nie je človek pripravený sa prebudiť, čo mu umožňuje odomknúť a pochopiť svoje individuálne talenty, schopnosti a vhľady v ktoromkoľvek vopred určenom alebo nečakanom čase na Zemi.

Po prebudení môžu hviezdne semená dosiahnuť neuveriteľné pokroky vo fyzickej, mentálnej, emocionálnej a duchovnej oblasti. Už ich nemusí zväzovať strach ani obavy, pretože sa dokážu povzniesť nad každú prekážku, ktorá im stojí v ceste. Hviezdne semená ako maják svetla žiariaci v temnote povedú ľudstvo do veku tvorivosti a krásy – veku plného lásky, inšpirácie a uzdravenia pre všetkých.

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Pozrite sa na tento obrázok a nájdite chybu za menej ako 10 sekúnd

Ďalšie

Pozrite sa na tento obrázok a použite svoju predstavivosť

novinky : Ezoterika

Čo je lekársky intuitív?

Lekársky intuitív je alternatívny lekár, ktorý využíva svoje intuitívne schopnosti na nájdenie základnej príčiny fyzického alebo

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný