tváre ducha

Na rozpoznanie tváre ducha na tomto obrázku máte 10 sekúnd

Vyskúšajte si svoje pozorovacie schopnosti a reakčnú schopnosť vyriešením tejto malej vizuálnej úlohy. Pozor, nie je to také jednoduché, ako to vyzerá! Mnohí príliš sebavedomí hráči sa pomaly sústredili a prekročili časový limit. Pretože aby bola táto hra atraktívnejšia a predovšetkým náročnejšia, musíte nastaviť časovač na desať sekúnd. Chápete tento princíp? Pozrite sa na nasledujúci obrázok a nájdite tvár ducha pred gongom. Ak sa vám to podarí, budete patriť medzi najlepších pozorovateľov na webe. Poďme!

Našli ste tú slávnu tvár ducha? Dostali ste sa tam pred vypršaním časovača? Víťazom blahoželáme! Ak ste prekročili časový limit, skúste šťastie znova s ďalšou výzvou tohto typu. Čím viac si budete klásť výzvy, tým viac sa zlepší vaša výkonnosť.

Riešenie:

Jedno je isté, táto kresba vás prinúti utiecť. Ako môžete odolať čaru takejto nádhernej horskej krajiny? To je skvelý nápad na letnú dovolenku!

+  Hrajte sa so svojou fantáziou !

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Ako sa vyrovnať so stresom a úzkosťou ?

Ďalšie

Máte 8 sekúnd na to, aby ste našli mimozemšťana, ktorý sa skrýva na tomto obrázku.

novinky : Zábava