počet rýb

Dokážete spočítať počet rýb za menej ako 5 sekúnd ?

Dnes vám ponúkame odlišnú vizuálnu výzvu od tých, na ktoré ste na webe zvyknutí. V skutočnosti vás nevyzývame, aby ste odhalili chybu alebo skryté zviera, ani aby ste si vybrali prvok na obrázku, ktorý odhalí novú stránku vašej osobnosti. Navrhujeme, aby ste čo najrýchlejšie spočítali počet rýb v tomto losovaní.

Znie to jednoducho? Pozor, nie je to také jednoduché! Máte na to len 5 sekúnd. A ak potrebujete menej, je to ešte lepšie! V žiadnom prípade nesmiete urobiť chybu pri počítaní. Ak ste pripravení, je čas začať!

Váš výsledok? Pozor, táto možnosť platí len ak ste dodržali časovač. A ak ste neurobili chybu… Skôr ako vám prezradím riešenie, upozorňujem vás na to, že táto úloha, rovnako ako ostatné, využíva vaše pozorovacie schopnosti, ale aj vašu reaktivitu. Ak sa vám to nepodarilo, vedzte, že tento tréning vám ponúka všetky šance uspieť v ďalšej výzve.

Riešenie:

Prijali ste túto výzvu? Ste skvelý pozorovateľ!

+  Vyberte si jeden z týchto dvoch koktailov a odhaľte stránku svojej osobnosti

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Máte 5 sekúnd na to, aby ste našli delfína na tomto obrázku

Ďalšie

Ako sa vyrovnať so stresom a úzkosťou ?

novinky : Zábava