inšpiratívny obrázok mačky

Čo vo vás vyvoláva tento jednoduchý obrázok mačky ?

Čo keby ste urobili krok späť a pozreli sa na fantastický obrázok? Týmto imaginárnym zobrazením vás pozývame, aby ste sa odpojili od reálneho sveta. Možno sa pýtate, aký zmysel má toto malé cvičenie? Všetko závisí od vás! Ak máte chuť, ponorenie sa do tohto obrazu vám umožní vyčistiť si hlavu na niekoľko sekúnd, počas ktorých sa budete sústrediť na to, čo pre vás táto kresba vyjadruje. Inými slovami, musíte hrať na spontánnosť.

Čo teda vidíte? Čo vás zaujme? Je to atmosféra obrazu alebo postava? Možno vás prekvapíme tým, že aj keď sa pokúsite odpojiť od reality a sústrediť sa na svoje spontánne pocity, tie sa budú riadiť vaším aktuálnym stavom mysle. Ale nielen to, aj vaša osobnosť, predstavivosť a túžby ovplyvnia to, ako sa na túto kresbu budete pozerať.

Láka vás teplo útulného interiéru? Alebo upokojujúci pohľad na lahodný horúci nápoj a veľký koláč? Alebo osamelosťou mačky, ktorá sa zdá byť príliš chamtivá?

Dajte priechod svojim pocitom, aby ste ich precítili, alebo sa zabavte hádaním, čo o vás prezrádzajú! V každom prípade sa na niekoľko minút odrežete od sveta…

+  Máte 15 sekúnd na to, aby ste našli usmievajúcu sa tvár na tomto obrázku

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Čo cítite pri pohľade na tento obrázok ?

Ďalšie

Prečo je športová aktivita taká dôležitá pre osobnostný rozvoj ?

novinky : Zábava