čas vás dobieha

Čo pre vás tento obrázok môže urobiť ?

Nemáte pocit, že sa neustále ponárate do rutiny? Nie ste presvedčení, že čas vás dobieha? Máte radi jednoduché radosti života? Ak na vás všetky tieto otázky volajú, je to preto, že si uvedomujete, že si potrebujete dať pauzu, ustúpiť a na chvíľu vystúpiť z tohto víru, ktorý vás každý deň unáša z rovnováhy.

Pozrite sa na tento obrázok a všimnite si výraz tváre postavy. Potom si všimnite rám a atmosféru, ktorá z tejto kresby vyžaruje. Všimli ste si to? Výraz tváre tohto veľkého psa hovorí za všetko: vidíte jeho radosť z toho, že je voľný. Toto zviera behá a lieta aj na obrovskom poli, bez plotov a zábran. Slobodný sa vydáva po svojej ceste, ktorá sa zdá byť vedená jeho jedinečnou túžbou po slobode.

Nie je to to, čo potrebujete? Aj keby len na chvíľu, aby sme zabudli na obmedzenia a starosti. Zdá sa vám to nemožné? Pozrite sa na túto postavu, je spokojná len s priestorom a prírodou, a predsa sa zdá byť šťastná. Pohľad na túto kresbu vám už umožnil urobiť krok späť. Dohodnite si stretnutie s prírodou, výhody výmeny s ňou vás možno prekvapia!

+  Čo o vás prezrádza tento obrázok?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Meditácia a všímavosť: kľúč k zvýšeniu schopnosti odložiť uspokojenie

Ďalšie

Sústreďte sa na seba pri pohľade na tento obrázok veľkého spiaceho nosorožca

novinky : Zábava