obrázok mačky 2

Čo o vás prezrádza tento obrázok?

Čo keby som vám povedal, že pohľad na fantastický obrázok môže odhaliť niektoré aspekty vašej osobnosti… Ide o to, aby ste sa na ňu pozreli a ponorili sa do nej na niekoľko sekúnd a zozbierali spontánne pocity. Inými slovami, toto malé cvičenie vás vyzýva, aby ste odhalili, čo vo vás táto kresba inšpiruje.

Práve preto, že je úplne nečakaná a nezmyselná, vo vás táto kresba vyvolá emócie. A aj keď budete reagovať s plnou spontánnosťou, vedzte, že vaša inšpirácia sa bude riadiť vašou osobnosťou, aktuálnym rozpoložením, skúsenosťami, túžbami a, samozrejme, predstavivosťou.

Páči sa vám celková atmosféra tohto obrázku? Cítite jemnosť oblakov a pokoj veľkej mačky, ktorú kolíše jemný vánok a sprevádzajú ju pekné motýle? Možno potrebujete pohodlie, odpočinok alebo únik.

Alebo vás na tejto kresbe láka neznámo. Vznáša sa uprostred oblohy bez spojenia so zemou. Ak vás inšpiruje pocit slobody alebo vám pripomína chuť rizika, možno potrebujete dobrodružstvo, odpojiť sa od reálneho sveta a zažiť niečo iné.

Chcete sa o sebe dozvedieť viac? Zozbierajte svoje pocity a zabavte sa ich interpretáciou!

 

+  Vyberte si jeden z týchto 4 syrov a odhaľte stránku svojej osobnosti

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Ako môže naše krstné meno ovplyvniť náš charakter ?

Ďalšie

Jednoduché a účinné spôsoby, ako prežívať radosť vo svojom živote

novinky : Zábava