Čo je posolstvo od anjelov

Čo je posolstvo od anjelov a prečo je dôležité počúvať ?

Posolstvo od anjelov je komunikácia z nebies, ktorá nás má viesť, inšpirovať alebo emocionálne liečiť. Tieto posolstvá majú často podobu znamení, ako napríklad videnie opakujúcej sa sekvencie čísel (zrkadlový čas ) alebo nájdenie pierka či oblaku, ktorý vyzerá ako anjel, alebo tváre či tvaru, ktorý je vám známy a rezonuje s vami. Niekedy môžeme dostávať priame správy prostredníctvom snov alebo intuície.

Myslíte si, že ste dostali správu od anjelov?

Ak si myslíte, že ste dostali posolstvo od anjelov, dávajte si pozor na svoje pocity. Anglické posolstvá sú vždy pozitívne a povzbudzujúce. Ich cieľom nikdy nie je vystrašiť nás alebo znepokojovať.

A čo ak mi je správa nepríjemná?

Ak vás správa od anjelov nejakým spôsobom znepokojuje, pravdepodobne nie je od nich.

Anjelské posolstvá sa dajú interpretovať mnohými spôsobmi. Jednou z nich je hľadanie významu symbolov alebo farieb, ktoré vidíte. Napríklad biela farba sa často spája s čistotou. Biele pierko by preto mohlo predstavovať anjelov, ktorí očisťujú vašu energiu a pomáhajú vám začať odznova.

Je možné požiadať anjelov, aby s nami komunikovali?

Ďalším spôsobom, ako interpretovať anjelské posolstvá, je požiadať svojich anjelov priamo o vedenie. Môžete to urobiť prostredníctvom meditácie, vizualizácie alebo jednoducho tak, že požiadate svojich anjelov, aby vás viedli, dôležité je, aby ste to robili s pravým zámerom a čistým srdcom. Nie je zriedkavé, že dostanete odpoveď niekoľko dní alebo týždňov po podaní žiadosti, pretože vesmír (alebo boh, podľa toho, ako ho chcete nazvať) nie je vždy schopný odpovedať okamžite, trvá nejaký čas, kým sa vytvorí synchronicita, ktorú pochopíte prostredníctvom « 3D sveta ».

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Význam zrkadlovej hodiny 23h23 !

Ďalšie

Dokážete rozpoznať sivú loptu za menej ako 10 sekúnd? Nie je veľa ľudí, ktorí to dokážu

novinky : Ezoterika

Horoskop na dnes

Dnes pravdepodobne potrebujete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti. Prečo si teda nekontrolovať svoj bezplatný denný