obrázok mačky 3

Čo cítite pri pohľade na tento obrázok ?

Nemusíte sa ponoriť do hororov alebo romantických komédií, aby ste niečo cítili. Pri pohľade na takýto fantastický obrázok sa môžete odpojiť od reálneho sveta. Niečo úplne imaginárne a nečakané prinúti vaše podvedomie k spontánnej interpretácii. Dosť na to, aby ste odhalili stránku svojej osobnosti!

Určite s nami budete súhlasiť, že tento obrázok je netypický: veľká mačka s oblečením, klobúkom a rybárskym prútom. Mrazivá noc a dážď, ktorému sa nevyhneme, si môžu udržať našu pozornosť. Ale čo vás inšpiruje?

Čo vidíte, keď sa pozriete na túto kresbu? Ponurá atmosféra tmavej a daždivej noci, samota, máte chuť prísť na pomoc tomuto veľkému osamelému kocúrovi, alebo sa od neho radšej chcete čo najskôr dostať preč?

Ak máte veľkú fantáziu, možno už máte predstavu o príbehu tejto netypickej postavy. Nech už vás inšpiruje k čomukoľvek, tento obrázok oslovil nielen vašu predstavivosť. To, čo vo vás inšpiruje, sa totiž riadi vašou osobnosťou, vašimi skúsenosťami, ale aj aktuálnym stavom mysle. Ak sa chcete o sebe dozvedieť niečo viac, skúste uhádnuť, čo prezrádza vaša interpretácia tohto obrázku…

+  Poznáte včelu na tomto obrázku za menej ako desať sekúnd ?

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Jednoduché a účinné spôsoby, ako prežívať radosť vo svojom živote

Ďalšie

Čo vo vás vyvoláva tento jednoduchý obrázok mačky ?

novinky : Zábava