spozorovať psa

Ak dokážete spozorovať psa za menej ako 15 sekúnd, ste skvelý pozorovateľ !

Pozor, táto vizuálna výzva je pomerne zložitá. Na tomto obrázku davu musíte za menej ako pätnásť sekúnd rozpoznať skrytého psa. Samozrejme, musíte si nastaviť časovač. Takto môžete pozvať svojich priateľov a rodinu, aby proti vám súťažili… Ste pripravení? Využite všetky svoje schopnosti sústredenia a pozorovania, budete ich potrebovať…

Či už ste v tejto vizuálnej výzve uspeli, alebo nie, určite budete súhlasiť, že to nie je jednoduché. V každom prípade by ste mali vedieť, že málo používateľov internetu dokázalo psa v stanovenom čase spozorovať. Väčšina z nich hľadala 20 sekúnd alebo dlhšie.

Tu je riešenie:

Ak ste dodržali pravidlá a prešli výzvou, mali by ste byť hrdí! Ste jedným z najbystrejších pozorovateľov webu. Ak vám odhalenie zvieraťa trvalo viac ako pätnásť sekúnd, nepochybne sa vám budú podobné hry zdať jednoduchšie.

Teraz navrhnite túto vizuálnu výzvu svojim priateľom a rodine, aby ste zistili, či sa niekomu darí lepšie ako vám!

 

+  V tomto obrázku je chyba, na jej nájdenie máte 15 sekúnd...

Som vášnivý webmaster, ktorý rád vytvára malé webové hry, testy osobnosti a čínske hádanky. Vždy som sa veľmi zaujímal o počítače a webový dizajn. Malé hry a testy osobnosti som začal vyvíjať, keď som mal 16 rokov!

Zanechať komentár

Your email address will not be published.

Presne

Na čo sa používa chromoterapia ?

Ďalšie

Ako a prečo by ste sa mali zamerať na svoje ukotvenie ?

novinky : Zábava